Quantcast

Wtorek, 20 października 2020. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Profil użytkownika LW

Tenisowy turniej „Rosyjska ruletka” zakończył zmagania singlistów na kortach TKKF „Skanda”

W sobotę 10 października na kortach TKKF „Skanda” singliści zakończyli zmagania turniejem „Rosyjska ruletka”. Polegał on na rozegraniu spotkań systemem „każdy z każdym” do trzech wygranych tie – breaków.

Mimo niepewnej pogody do turnieju przystąpiło sześciu tenisistów, do których...

Na „Skandzie” zakończono deblowy cykl Grand Prix sezonu 2020

W sobotę 3 października po raz piąty i ostatni tenisiści amatorzy walczyli na kortach TKKF „Skanda” w cyklu Grand Prix w grze podwójnej.

Mimo niepewnej u progu dnia pogody do rywalizacji przystąpiło sześć par, wśród których znalazły się nie tylko teamy męskie: wystąpiła także jedna para kobieca...

Mistrzostwa Olsztyna w tenisowym mikście rozegrano na kortach „Skanda”.

W sobotę 26 września na kortach TKKF „Skanda” odbyły się mistrzostwa Olsztyna w tenisowej grze mieszanej. Była to już ósma edycja tej imprezy. Do turnieju przystąpiło jedenaście par. Rywalizacja była bardzo zacięta, ale humory dopisywały i wszystkie mecze odbyły się w duchu fair play. Pogoda była znakomita, a korty jak zwykle na „Skandzie” dobrze przygotowane.

Qźnia wykuwała biegową moc w Jezioranach

W sobotę 19 września od godziny dwunastej jeziorańską Qźnię odwiedzali chętni do udziału w imprezie biegowej „Wykuwamy biegową moc!!! Qźnia 5 km 10km”. To właśnie tu można było potwierdzić udział i odebrać pakiet startowy.

Organizatorami biegu był OSiR Jeziorany (Mateusz Tałałaj,...

Na kortach „Skanda” rywalizowało sześciu wspaniałych tenisistów

Na kortach TKKF „Skanda” zakończył się sobotnio-niedzielny turniej Masters Grand Prix. Spotkało się w nim sześciu zawodników, którzy w całym sezonie i we wszystkich rozegranych turniejach cyklu Grand Prix Skandy zebrali największą liczbę punktów.

Na „Skandzie” zakończono turnieje tenisowe rozgrywane w ramach PHU „Kasia”

W sobotę 12 września na kortach TKKF „Skanda” odbyły się ostatnie turnieje tenisowe, w których fundatorem nagród było PHU „Kasia”. Rozgrywane były w kategoriach 50+ i open.

Turnieje były charytatywne, a cały dochód zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia chorej dziewczynki. Wszyscy...

Jeziorańska Qźnia zorganizowała „Festiwal Jogi”

W sobotę 5 września o godzinie 13:30 wiele samochodów parkowało przed obiektem OSiR w Jezioranach. To właśnie tu odbył się „Festiwal Jogi Qźnia Jeziorany”, którego organizatorem była Dorota Jachimowicz założycielka jeziorańskiej Qźni. OSiR był współorganizatorem tego wydarzenia.

Olsztyński Ekonomik rozpoczął nowy rok szkolny.

O godzinie 9:00 w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie zabrzmiał symboliczny pierwszy dzwonek. Uczniowie klas pierwszych rozpoczęli nowy rok szkolny spotkaniem z dyrekcją w sali gimnastycznej.

Pan dyrektor Stefan Procyk przywitał wszystkich obecnych i w pierwszych słowach...

Jeziorańska Qźnia zaprasza na „Festiwal Jogi”

Qźnia wraz z OSiR zapraszają na „Festiwal Jogi”, który odbędzie się 05.09.2020 o godzinie 13:30 w obiektach OSiR przy ulicy Konopnickiej 13 E w Jezioranach. Planowane zakończenie wydarzenia około godziny 21:00.

Zgodnie z hasłem Qźni „Wykuwamy aktywność i zdrowie” na „Festiwalu Jogi” uczestnicy...

Na „Skandzie” rozegrano kolejny turniej singla

W sobotę 29 sierpnia o godzinie 9:30 na kortach Ogniska TKKF „Skanda” w Olsztynie przy ulicy Wyszyńskiego 12 miał się rozpocząć turniej singlowy. Z powodu złych warunków atmosferycznych rozpoczęcie zmagań przesunięto na godzinę 14:00. Na szczęście warunki pogodowe i przygotowanie kortów pozwoliły na sprawne przeprowadzenie zawodów, do których przystąpiło pięcioro najodważniejszych i najwytrwalszych zawodników.