Czwartek, 16 lipca 2020. Imieniny Eustachego, Mariki, Mirelli

Profil użytkownika LW

Na kortach olsztyńskiej „Skandy” odbył się turniej singlowy mężczyzn.

W dniu dzisiejszym 11 lipca od godziny 9:30 na kortach Ogniska TKKF „Skanda” w Olsztynie przy ulicy Wyszyńskiego 12 trwał otwarty turniej tenisa ziemnego mężczyzn w ramach cyklu Grand Prix Skandy w grze pojedynczej.

Udało się go przeprowadzić mimo wieczornych, obfitych opadów deszczu w piątek....

Na „Skandzie” odbył się turniej deblowy tenisa ziemnego

W sobotę 4 lipca od godziny 9:30 na kortach Ogniska TKKF „Skanda” w Olsztynie przy ulicy Wyszyńskiego 12 rywalizowały pary w tenisowym turnieju deblowym. Ponieważ zgłosiło się wielu uczestników mecz finałowy zakończył się dopiero o godzinie 16:00.

Olsztyński Ekonomik podsumowuje rok szkolny.

Rok szkolny 2019/20 był bardzo udanym rokiem dla Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie i należącego do Zespołu Technikum nr 7.

Absolwenci mieli bardzo dobre wyniki na maturach i egzaminach zawodowych. Dzięki temu wielu z nich kontynuuje edukację na wymarzonych studiach,...

Olsztyński „Ekonomik” z najbardziej przedsiębiorczymi nastolatkami w Polsce!

Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie stanęli na podium Finału Ogólnopolskiego konkursu Najlepsze Zajęcia z Przedsiębiorczości zajmując III miejsce. Dokonała tego drużyna w składzie: Alicja Wolińska, Dominik Figlant i Michał Wielesik (wszyscy są uczniami klasy I).

W olsztyńskim „Ekonomiku” - osobno, ale razem.

Od 12 marca nauczanie w Polsce odbywa się zdalnie powodu pandemii koronawirusa. To trudny czas dla wszystkich. Również Technikum nr 7 mieszczące się w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie dotknęły nowe obowiązki, dużo pracy przy komputerze, lęk i izolacja.

Olsztyński „Ekonomik” zaprasza ósmoklasistów w swoje progi.

Każdego roku przed zakończeniem nauki w szkole nauczyciele i młodzież Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie odwiedzali większość szkół podstawowych w województwie i przedstawiali ofertę szkoły na przyszły rok. Niestety w tym roku z powodu pandemii jest to niemożliwe. Z tego samego powodu Technikum nr 7 nie mogło zaprosić Państwa na Dzień Otwarty, który zawsze pięknie przygotowuje ucząca się tu młodzież pod kierunkiem nauczycieli. Szkoła zachęca, więc ósmoklasistów do podjęcia nauki w roku szkolnym 2020/21 za pośrednictwem mediów.

Ekonomik najlepszym technikum w województwie według rankingu Perspektyw 2020.

W 22 rankingu Perspektyw Technikum nr 7 przy Zespole Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie uzyskało pierwsze miejsce wśród techników w województwie warmińsko - mazurskim oraz tytuł Złotej Szkoły (przyznawany stu najlepszym technikom w kraju; w naszym województwie tylko nasza szkoła uzyskała to wyróżnienie). Jest to wielki sukces uczniów, dyrekcji i nauczycieli z Ekonomika. Gratulujemy serdecznie!

W Ekonomiku spotkanie autorskie z panią Joanną Jax.

Październik jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek. Z tej okazji 24 X 2019r. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie świętował Imieniny szkolnej Biblioteki. Gościem honorowym była pani Joanna Jax, poczytna pisarka, mieszkająca w Olsztynie.

W Ekonomiku rozstrzygnięto konkurs Kartograf Ekonomika

Dziś (21.10) zostały wręczone nagrody laureatom pierwszej edycji konkursu Kartograf Ekonomika przeprowadzonego w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie 11 października 2019 roku. Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do samokształcenia, rozwijanie jej zainteresowań, a przede wszystkim doskonalenie pracy z mapą.

Zespół Szkół Ekonomicznych w Olsztynie obchodzi Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 11 października w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Uroczysty apel rozpoczął się od złożenia meldunku, wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zaprał dyrektor szkoły Stefan...