środa, 29 stycznia 2020. Imieniny Franciszka, Konstancji, Salomei

Profil użytkownika LW

Ekonomik najlepszym technikum w województwie według rankingu Perspektyw 2020.

W 22 rankingu Perspektyw Technikum nr 7 przy Zespole Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie uzyskało pierwsze miejsce wśród techników w województwie warmińsko - mazurskim oraz tytuł Złotej Szkoły (przyznawany stu najlepszym technikom w kraju; w naszym województwie tylko nasza szkoła uzyskała to wyróżnienie). Jest to wielki sukces uczniów, dyrekcji i nauczycieli z Ekonomika. Gratulujemy serdecznie!

W Ekonomiku spotkanie autorskie z panią Joanną Jax.

Październik jest Międzynarodowym Miesiącem Bibliotek. Z tej okazji 24 X 2019r. Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie świętował Imieniny szkolnej Biblioteki. Gościem honorowym była pani Joanna Jax, poczytna pisarka, mieszkająca w Olsztynie.

W Ekonomiku rozstrzygnięto konkurs Kartograf Ekonomika

Dziś (21.10) zostały wręczone nagrody laureatom pierwszej edycji konkursu Kartograf Ekonomika przeprowadzonego w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie 11 października 2019 roku. Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do samokształcenia, rozwijanie jej zainteresowań, a przede wszystkim doskonalenie pracy z mapą.

Zespół Szkół Ekonomicznych w Olsztynie obchodzi Dzień Edukacji Narodowej

W piątek 11 października w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej.

Uroczysty apel rozpoczął się od złożenia meldunku, wprowadzenia sztandaru i odśpiewania hymnu państwowego. Następnie głos zaprał dyrektor szkoły Stefan...

Młodzież z Olsztyńskiego „Ekonomika” odwiedziła miejscowość Sumy na Ukrainie

Od 27 czerwca młodzież z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie brała udział w międzynarodowym projekcie „Polsko – Ukraiński Business Play – następny poziom”. Został on przeprowadzony w miejscowości Sumy na Ukrainie. Ze strony ukraińskiej w projekcie uczestniczyła młodzież akademicka z Sumskiego Narodowego Uniwersytetu Rolnictwa w Sumach. Projekt został sfinansowany przez Polsko – Ukraińską Radę Wymiany Młodzieży z dotacji Ministra Edukacji Narodowej. Beneficjentem i realizatorem była Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur.

Olsztyński „Ekonomik” przeprowadził XX Edycję Międzynarodowego Konkursu Matematycznego „Euklides”

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie należy do Stowarzyszenia Dyrektorów i Nauczycieli Twórczych i Aktywnych Szkół Zawodowych, dlatego w dniach 13-14 czerwca gościł nauczycieli i młodzież z różnych miast Polski i litewskiego Wilna.

Olsztyński Ekonomik partnerem Centrum Informacji Księgowej

Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie został partnerem Centrum Informacji Księgowej. Nawiązanie tej współpracy daje uczniom naszej szkoły możliwość bezpłatnego podejścia do Egzaminu C.I.K. Standardowo taki egzamin podlega opłacie.

Olsztyński „Ekonomik” organizatorem wojewódzkiego konkursu „Matematyka w Zarządzaniu”.

We wtorek 21 maja 2019 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie odbyła się kolejna edycja wojewódzkiego konkursu „Matematyka w Zarządzaniu”.

W tym roku XVII i zarazem ostatnia dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz I edycja konkursu dla uczniów klas ósmych...

Olsztyński Ekonomik otworzył drzwi dla absolwentów klas ósmych i gimnazjalistów

16 maja w drzwiach Zespołu Szkół Ekonomicznych witał wszystkich gości sam Mikołaj Kopernik, który jest patronem naszej szkoły. Częstowaliśmy przybyłych piernikami i rogalikami.

Każda grupa była oprowadzana po szkole przez przewodnika, który przekazywał wiele cennych informacji z życia...

Olsztyński Ekonomik ze statuetką „Chirona – szkoła z potencjałem” w obszarze nauk społecznych

27 marca na UWM w Olsztynie odbyła się druga edycja ogólnopolskiej konferencji „Chiron – szkoła z potencjałem”.

Wyróżniono licea i technika, których uczniowie po ukończeniu szkoły prezentują najwyższy potencjał edukacyjny. Ekonomik został wyróżniony w obszarze nauk społecznych. Nasza...

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 4 Następna » Ostatnia »