Czwartek, 23 maja 2019. Imieniny Leoncjusza, Michała, Renaty

Profil użytkownika LW

Olsztyński „Ekonomik” organizatorem wojewódzkiego konkursu „Matematyka w Zarządzaniu”.

We wtorek 21 maja 2019 r. w Zespole Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Olsztynie odbyła się kolejna edycja wojewódzkiego konkursu „Matematyka w Zarządzaniu”.

W tym roku XVII i zarazem ostatnia dla uczniów szkół gimnazjalnych oraz I edycja konkursu dla uczniów klas ósmych...

Olsztyński Ekonomik otworzył drzwi dla absolwentów klas ósmych i gimnazjalistów

16 maja w drzwiach Zespołu Szkół Ekonomicznych witał wszystkich gości sam Mikołaj Kopernik, który jest patronem naszej szkoły. Częstowaliśmy przybyłych piernikami i rogalikami.

Każda grupa była oprowadzana po szkole przez przewodnika, który przekazywał wiele cennych informacji z życia...

Olsztyński Ekonomik ze statuetką „Chirona – szkoła z potencjałem” w obszarze nauk społecznych

27 marca na UWM w Olsztynie odbyła się druga edycja ogólnopolskiej konferencji „Chiron – szkoła z potencjałem”.

Wyróżniono licea i technika, których uczniowie po ukończeniu szkoły prezentują najwyższy potencjał edukacyjny. Ekonomik został wyróżniony w obszarze nauk społecznych. Nasza...

Olsztyński Ekonomik na II miejscu w województwie w rankingu Perspektyw

Jesteśmy bardzo dumni z naszych Absolwentów i Uczniów. Nasza szkoła, jak co roku, otrzymała tytuł ZŁOTEJ SZKOŁY przyznawany przez Perspektywy stu najlepszym technikom w kraju.

Jest to ogromny sukces uczniów i nauczycieli naszego technikum. Twórcy rankingu biorą pod uwagę: wyniki z matury na poziomie...

Olsztyński Ekonomik w Krakowie

W dniach 20 - 23 marca br. uczniowie klasy 2i oraz 2j, kształcący się w zawodzie technik informatyk, wyjechali do Krakowa, aby wziąć udziału w 15 Studenckim Festiwalu Informatycznym, który w tym roku odbywał się w Katedrze Informatyki Akademii Górniczo - Hutniczej.

Olsztyński Ekonomik obchodzi Święto Wiosny

Z okazji pierwszego dnia wiosny 21 marca 2019r., w naszej szkole odbył się międzyklasowy konkurs „Twoja twarz brzmi znajomo” zorganizowany przez Samorząd Uczniowski.

7 klas wcieliło się w wylosowanych wykonawców. Przygotowania trwały już od października, ponieważ każda klasa nagrywała krótki,...

Olsztyński Ekonomik odwiedził Berlin

Od 7 do 9 marca 2019r. uczniowie trzech klas 3c, 3g i 3h uczestniczyli w wycieczce do Berlina. Głównym celem wyjazdu było zwiedzanie Międzynarodowych Targów Turystycznych ITB Berlin.

Naszą podróż zaczęliśmy od zwiedzania Starego Miasta w Poznaniu, gdzie mogliśmy podziwiać m.in. Ostrów Tumski czy...

Olsztyński Ekonomik obchodzi Dzień Patrona Szkoły Mikołaja Kopernika

19 lutego 2019 r. odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Patrona Szkoły. Występ artystyczny przybliżał postać Mikołaja Kopernika.

W barwnych scenkach artystycznych przedstawiono najważniejsze fakty z życia Patrona oraz jego dorobek naukowy. Uroczystość szkolną uświetnił występ chóru szkolnego...

Uczniowie Olsztyńskiego Ekonomika na konkursie wiedzy o Chinach - Jeden szlak - jeden pas

Uczniowie klas pierwszych naszej szkoły wzięli udział w oryginalnym projekcie, w konkursie wiedzy o Chinach.

Przygotowania trwały 2 miesiące, pochłonęły wiele godzin ciężkiej pracy. Do wysiłku zagrzewał ich opiekun pan Marcin Bojarowski, który zaraził swoją pasją nie tylko młodzież. W efekcie nasi...

Hotelarze z Olsztyńskiego Ekonomika na wyjazdowych praktykach

W tym roku szkolnym nasza szkoła nawiązała współpracę z nowymi obiektami m.in. z hotelem Skipper**** w Rewie, Hotelem Bartan*** na wyspie Sobieszewskiej, hotelem Nowa Ski*** w Karpaczu, Best Western Jurata***, Novotelem Airport**** w Warszawie.

« Pierwsza « Poprzednia 1 2 3 Następna » Ostatnia »