Quantcast

Sobota, 26 września 2020. Imieniny Cypriana, Justyny, Łucji

Koronawirus: Nowe zakażenia, zmarła kolejna osoba

2020-04-01 14:42:31 (ost. akt: 2020-04-01 14:52:15)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Ministerstwo Zdrowia informuje o 73 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych.

Zobacz także: Ograniczenie dostępu do parków i limit osób w sklepach. Nowe obostrzenia w związku z epidemią koronawirusa [VIDEO] Ograniczenie dostępu do parków i limit osób w sklepach. Nowe obostrzenia w związku z epidemią koronawirusa [VIDEO] Od 1 kwietnia do odwołania każda osoba do 18 roku życia z domu wyjdzie tylko pod opieką dorosłego opiekuna, a parki, bulwary czy plaże będą zamknięte....
Potwierdzone przypadki dotyczą: 20 osób z woj. dolnośląskiego, 13 osób z woj. łódzkiego, 9 osób z woj. małopolskiego, 8 osób z woj. podlaskiego, 5 osób z woj. świętokrzyskiego, 5 osób z woj.
Zobacz także: Komunikacja miejska w czasach epidemii. Jak wygląda dezynfekcja pojazdów w Olsztynie? [ROZMOWA] Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu MPK Olsztyn chce zapobiec ewentualnemu rozprzestrzenianiu się koronawirusa. O tym, jak wygląda dezynfekcja pojazdów oraz jakie zmiany zostały wprowadzone...
podkarpackiego, 5 osób z woj. lubuskiego, 3 osób z woj. zachodniopomorskiego, 3 osób z woj. opolskiego, 2 osób z woj. pomorskiego.

Ministerstwo Zdrowia informuje też o śmierci kolejnej osoby zakażonej koronawirusem. Jest to 51-letni mężczyzna hospitalizowany w Tychach.

W sumie liczba zakażonych koronawirusem: 2420/36 (wszystkie przypadki/w tym osoby zmarłe).


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


W środowym (1 kwietnia) wydaniu m.in.

Trzymaj dystans i zostań w domu
Wczoraj premier Mateusz Morawiecki ogłosił nowe obostrzenia wprowadzone z powodu pandemii. Od dziś obowiązują ograniczenia liczby osób w sklepach, godziny tylko dla seniorów, ograniczenia w poruszaniu, zostają zamknięte parki, a w pracy trzeba będzie trzymać dystans.

Termy Warmińskie Z tarczą czy na tarczy?
O ile kolejne restrykcje, które wprowadza rząd w związku z pandemią, mogą zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa, tak tarcza antykryzysowa nie ochroni firm i ludzi. To opinia wielu przedsiębiorców, którym widmo bankructwa zagląda w oczy.

Przeżył sto lat i z uśmiechem czeka na kolejne urodziny
Gdy pan Józef Januszkiewicz przyszedł na świat, było po I wojnie światowej. Ludzie żyli jeszcze w strachu i biedzie. Kiedy wchodził w dorosłe życie, wybuchła druga wojna. Jego długie życie miało blaski i cienie. Tak w skrócie wygląda historia stulatka z Jedwabna.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Anka #2898054 | 89.228.*.* 1 kwi 2020 17:55

    Przestańcie z tym wirusem , w Polsce codziennie umiera średnio 1000 osób.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. rysa #2897980 | 195.136.*.* 1 kwi 2020 15:38

    A tak naprawdę to ile?

    Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz