Quantcast

Sobota, 15 sierpnia 2020. Imieniny Marii, Napoleona, Stelii

Pozytywny przekaz dnia: Stomil zagra mecz. Kto wygra? My wszyscy!

2020-03-31 20:35:06 (ost. akt: 2020-03-31 20:34:27)

Autor zdjęcia: Stomil Olsztyn/ Twitter

Stomil Olsztyn poinformował o tym, że już 1 kwietnia stanie w wirtualne szranki z KS Tysovią Tychy. Przedstawiciele obu drużyn zmierzą się w meczu w grę FIFA 20.

Zobacz także: Leczy, budzi, chce chronić przed koronawirusem. Szef olsztyńskiego "Budzika" pomysłodawcą akcji "Maseczki dla Polski" [VIDEO] Leczy, budzi, chce chronić przed koronawirusem. Szef olsztyńskiego "Budzika" pomysłodawcą akcji "Maseczki dla Polski" [VIDEO] Dr Łukasz Grabarczyk, szef olsztyńskiego „Budzika” jest jednym z pomysłodawców akcji „Maseczka dla Polski”. Dzięki niej mamy poczuć się bezpieczniej.

Zobacz także: Pozytywny przekaz dnia: z Olsztyna rozsyła wirusa... czytania Pozytywny przekaz dnia: z Olsztyna rozsyła wirusa... czytania Dr hab. Bernadetta Darska, literaturoznawczyni z Wydziału Humanistycznego UWM, znana z tego, że z zapałem popularyzuje czytelnictwo i regularnie poleca...

Na spotkanie uruchomiona została sprzedaż biletów wirtualnych, w cenie 10 złotych oraz bilet VIP 50 zł za sztukę. Niespersonalizowane bilety (bez konieczności wpisywania numeru PESEL) można kupić na stronie: bilety.stomilolsztyn.com. Kwota uzyskana ze sprzedaży biletów, w całości zostanie przekazana na akcję „Maseczki dla Polski”.

Stomil reprezentować będą Jakub Mosakowski i Sam van Huffel. Po stronie Tysovii zagrają dwaj youtuberzy, „Davczo” oraz „Adryan” którzy, na swoich kanałach, łącznie mają 494 tysięcy subskrypcji. Z meczu przeprowadzona zostanie transmisja live na kanale YouTube Davczo oraz na fanpage Vitasport.pl


Przypomnijmy, że jednym z inicjatorów akcji „Maseczki dla Polski” jest dr n. med. Łukasz Grabarczyk, lekarz ze szpitala uniwersyteckiego. To on został konsultantem medycznym akcji, której szczegółowe założenia można znaleźć na stronie maseczkidlapolski.pl. Tam też znajduje się informacja, jak można wspomóc działania lekarzy i przedsiębiorców.
Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (31 marca) wydaniu m.in.

Marcin BurzaWirus zabija miejsca pracy
Koronawirus zmienił wszystko, a walka z pandemią to też walka o przetrwanie gospodarki, przedsiębiorstw i miejsc pracy. Eksperci przewidują falę bankructw, skok bezrobocia. A przedsiębiorcy apelują do rządu o jak najszybsze wsparcie.

Teraz PiS chce referendum
Ledwie upadła jedna inicjatywa referendalna, a już jest zapowiadana kolejna. Działacze PiS mówią o zamiarze zorganizowania referendum w sprawie odwołania Piotra Grzymowicza z funkcji prezydenta Olsztyna.

Egzaminy też miały problem
Próbne egzaminy ósmoklasistów to nic nowego. Nowy był tylko sposób ich przeprowadzenia — w sieci. Stało się jednak to samo, co w przypadku startującego niedawno e-learningu. Padły serwery. Na szczęście nie na długo.


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (4) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. Olsztyniak #2898014 | 37.47.*.* 1 kwi 2020 16:24

  nawet tu dostaną wp...

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. Adrian #2897991 | 188.125.*.* 1 kwi 2020 15:50

  Macie problem chłoptasie? Fryzjerzy się pozamykali. Nie ma gdzie się wypindrzyć.

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. ale #2897958 | 31.1.*.* 1 kwi 2020 15:08

  Gdzie ten mecz??

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 4. Tomek #2897545 | 188.125.*.* 1 kwi 2020 08:36

  Do roboty! Pomóc ratownikom, pomóc w szpitalach, rozwieźć żywność starszym ludziom a nie grać sobie w piłkę! Więcej czasu spędzają u fryzjera i w sklepach z ciuchami niż na uczciwe pracy. Tylko ich sponsoruj, tylko im daj!

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz