Niedziela, 9 sierpnia 2020. Imieniny Klary, Romana, Rozyny

Minister przyjechał poprzeć swojego kandydata

2019-10-03 18:27:16 (ost. akt: 2019-10-03 18:34:43)

Autor zdjęcia: SK

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro przyjechał w czwartek do Olsztyna, żeby poprzeć kolegę ze swojej partii, który kandyduje do Sejmu z listy Zjednoczonej Prawicy. Partyjnym kolegą z Solidarnej Polski, której przewodniczy minister, jest Robert Nowacki.

- To świetny kandydat i z przyjemnością go popieram - mówił dziennikarzom na konferencji przy Wysokiej Bramie w Olsztynie minister Ziobro.

- Tak jak w sprawach obyczajowych próbuje się wprowadzić terror LGBT, tak w rolnictwie pojawiają się ekoterroryści. Ostatnio w internecie furorę robi nagranie działaczki, która ubolewała nad gwałceniem krów. Trzeba postawić tamę głupocie - przekonywał Robert Nowacki.

Robert Nowacki jest rolnikiem i liczy przede wszystkim na głosy mieszkańców wsi. Wraz z bratem prowadzi w powiecie węgorzewskim gospodarstwo rolne o powierzchni około 200 hektarów, wyspecjalizowane w hodowli bydła. Znane są jego powiązania z telewizją publiczną, w której jeszcze niedawno doradzał prezesowi Kurskiemu, z którym jest blisko zaprzyjaźniony.

- Jestem praktykiem, chcę wnieść do Sejmu świeżość, przekazywać problemy, które są na dole - podkreśla.

W Sejmie kandydat Solidarnej Polski na liście Zjednoczonej Prawicy zamierza wspierać starania o zrównanie dopłat bezpośrednich dla polskich rolników z dopłatami w krajach tzw. starej Unii Europejskiej.

SK
Nasz plebiscyt Prawybory 2019 trwa. Każdy może oddać głos na swojego kandydata. Głosowanie trwa do godziny 23:59 dnia 08.10.2019 roku. Wyniki ogłosimy 10 października.

>>>ZAGŁOSUJ NA SWOJEGO KANDYDATA


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także