środa, 15 lipca 2020. Imieniny Henryka, Igi, Włodzimierza

O mały włos od sukcesu

2019-06-07 07:00:00 (ost. akt: 2019-06-10 10:43:33)

NASZA AKCJA/// W salonie fryzjerskim "O mały włos" w Olsztynie, każdy klient poczuje się jak u siebie w domu. Doskonałą atmosferę tworzą w nim Ewa i Magdalena. W rankingu na najpopularniejszy salon fryzjerski wiodą prym, choć dopiero go otworzyły!

Dwa miesiące. Tyle wystarczyło Ewie Górskiej i Magdalenie Chorbie, żeby zdobyć zaufanie klientów. Do tego stopnia, że zostały zgłoszone do naszej akcji na najpopularniejszy salon fryzjerski. I idzie im świetnie. Są nie tylko w czołówce powiatu olsztyńskiego, ale również w regionie! - Aż wydaje mi się do niemożliwe - Ewa Górska nie kryje zaskoczenia. - Przecież dopiero co otworzyłyśmy swój biznes!

Otwarcie własnego salonu fryzjerskiego „O mały włos ” w Olsztynie okazało się strzałem w dziesiątkę. Właścicielki dogadują się świetnie. Zapewniają, że wszystkie decyzje podejmują wspólnie, a między nimi jest doskonała nić porozumienia.

Mimo dużej konkurencji na rynku, nasze kandydatki nie narzekają na brak klientów. Przyciągają do siebie panie, panów oraz dzieci. Świadczą usługi na najwyższym poziomie. Klienci więc mogą liczyć na profesjonalne podejście, ale także na doskonałą atmosferę. - U nas klient czuje się jak u siebie w domu- zapewniają. - Każdy może samodzielnie zrobić sobie kawę czy herbatę.

Czego oczekują kobiety, które przychodzą do salonu „O mały włos”?- Chcą przede wszystkim mieć zadbane włosy- odpowiada pani Ewa. - Chcą koloryzacji albo regeneracji włosów. Do każdej z nich podchodzimy indywidualnie. A my robimy wszystko, żeby były zadowolone.

Okazuje się, że mniejsze wymagania mają panowie. - Mężczyźni oczekują, żeby było szybko, ładnie no i tanio- uśmiecha się pani Ewa.

Ceny są bardzo przystępne.

Pani Ewa od dziecka chciała zostać fryzjerką. Jak mówi, mieszkała w bloku, w którym na dole był zakład fryzjerski. Przesiadywała tam całymi dniami.

Pani Ewa jak i pani Magdalena początkowo były pracownicami innych salonów. Jednak potem wpadły na pomysł,żeby założyć coś swojego. Klientki poszły za nimi. -I jak widać to procentuje!- pani Ewa wciąż nie może się nadziwić, że „O mały włos” jest tak wysoko w rankingu. - Jak widać miałyśmy dobrą opinię. I to procentuje!

Nie mogą jednak spocząć na laurach. Jak mówią, w ich profesji cały czas trzeba się uczyć. A więc śledzą trendy, nowinki i czytają nowe informacje.

- Salon fryzjerski „O mały włos” zrodził się z pasji tworzenia i wrażliwości na piękno. Swoją pracę traktujemy jako swoiste powołanie i wyzwanie, maksymalnie angażujemy się w to, co robimy, gdyż zadowolenie i zaufanie jakim darzą nas klienci jest dla nas najważniejsze- zapewniają właścicielki na swojej stronie internetowej.

Zanim wyczarują wystrzałową fryzurę na głowie klientki ,najpierw przeprowadzają z nią rozmowę. Do każdej z nich podchodzą indywidualnie. Zapewniają, że moda to jedno, a oczekiwania klientek, to drugie. Dlatego doradzą tak, żeby klientka czuła się w nowej fryzurze doskonale.

Zakład mieści się przy Partyzantów 65 w Olsztynie

Aleksandra Tchórzewska


Nasza akcja:

Na Najpopularniejszy Salon Fryzjerski oraz najpopularniejszy Salon Kosmetyczny trwa do 30 czerwca 2019 r. W konkursie mogą brać udział wyłącznie lokale z obszaru województwa warmińsko-mazurskiego.
Tytuły "Mistrza Urody" w kategoriach najpopularniejszy salon fryzjerski oraz najpopularniejszy salon kosmetyczny w danym powiecie (powiat olsztyński i Olsztyn oraz powiat elbląski i Elbląg tworzą wspólne kategorie) otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.
Tytuły zostaną przyznane w tych powiatach (wspólnie w powiecie olsztyńskim i Olsztynie oraz powiecie elbląskim i Elblągu), w których będzie pięć i więcej zgłoszeń. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń lokale uczestniczą tylko w klasyfikacji regionalnej.
Tytuły regionalne (województwo warmińsko-mazurskie) w obu kategoriach otrzymają te lokale, które uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.
Głosowanie rozpoczyna się w momencie zgłoszenia pierwszego zakładu i trwa do godziny 23.59 dnia 30.06.2019 r.

Zgłoszenia prosimy wysyłać na: redakcja@gazetaolsztynska.pl

WAŻNE: Liderów w naszego plebiscytu będziemy przedstawiać na bieżąco na naszych stronach www oraz w Gazecie Olsztyńskiej

Aleksandra Tchórzewska


Najpopularniejszy Salon Fryzjerski


Najpopularniejszy Salon Kosmetyczny


Regulamin: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także