Sobota, 30 maja 2020. Imieniny Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

W Warszawie zarzucają mu molestowanie, w Olsztynie chce rządzić teatrem

2018-09-10 09:45:06 (ost. akt: 2018-09-10 14:15:02)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Kamil Foryś

Reporterzy "Superwizjera" ujawnili szokujące informacje dotyczące dyrektora Teatru Akademickiego w Warszawie. Z ustaleń dziennikarki programu, która, wyposażona w ukrytą kamerę, brała udział w zajęciach prowadzonych przez Ryszarda A., wynika, że mężczyzna regularnie zachowywał się w obsceniczny sposób i molestował studentki. Teraz chce kierować olsztyńskim teatrem.

Zobacz także: Piętnastu chętnych powalczy o fotel szefa Teatru Jaracza Piętnastu chętnych powalczy o fotel szefa Teatru Jaracza Na stanowisko dyrektora Teatru Jaracza jest aż 15 chętnych. Zarząd województwa i minister kultury na podjęcie decyzji mają czas do 31 października.


Dziennikarze TVN zaprezentowali światu oburzające wypowiedzi, jakie miał kierować do początkujących aktorek Ryszard A., jeden z kandydatów na dyrektora Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie.

W czasie pełnienia funkcji dyrektora warszawskiego Teatru Akademickiego opowiadał o swoich doświadczeniach seksualnych i robił dwuznaczne uwagi.

Kobiety, które współpracowały z Ryszardem A., przytaczają szereg przykładów na to, jak były molestowane przez dyrektora Teatru Akademickiego w Warszawie.

W czasie indywidualnych konsultacji, które miały, zgodnie z jego deklaracjami, służyć pracy przygotowawczej do spektaklu, potrafił na przykłada zapytać młodą dziewczynę, czy nie ma ona rzeżączki, doradzać jej w sprawie wyboru bielizny itd. Czasu na pracę nad tekstem nie było za wiele, bo tracił go na wypytywanie o doświadczenia seksualne i nakłanianie do spożywania alkoholu.

W czasie jednego z takich spotkań, które zostało zarejestrowane ukrytą kamerą, Ryszard A. opowiadał młodej aktorce o swoich metodach pracy. Zachęcał do otwartości na takie eksperymenty, jak praca z nim, kiedy jest obnażony czy opowiadanie o emocjach doświadczanych w czasie doznawania bólu. Ryszard A. obrazowo opisywał jej także, jak powinna ćwiczyć swój tekst w czasie odbywania stosunku ze swoim chłopakiem. I zapewniał, że jako partner seksualny sprawdziłby się lepiej niż młody mężczyzna.

Ofiar bulwersujących metod działania Ryszarda A. było więcej. Jedna z nich tak relacjonowała swoje spotkanie z nim:

— Tego było tyle w trakcie spotkania, że wszystkiego nie pamiętam — mówiła dziennikarzom studentka. I dodała: — Mówił na przykład, że wyglądam, jakbym lubiła połykać, że mam piękne usta, więc na pewno mam piękną c***ę. Pytania o orgazm, czy przeżyłam orgazm, żebym mu to opisała. Przekraczał wszystkie granice.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (19) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. II #2578152 | 81.190.*.* 11 wrz 2018 19:06

  Na scenie teatralne aktoreczki odstawiają publicznie w jakiś "Klątwach" scenki seksu wszelakiego , latają nago pieją że tego sztuka wymaga ich ukochanych "artystów" i nikt się nie oburz a tu wielkie larum po typ "cip..." powiedział w wąskim gronie. Bo dosłownie obłuda wszech czasów. Na czarnych marszach te femeny o wiele wulgarniejszymi hasłami , plakatami i banerami się posługują PUBLICZNIE nawet wobec dzieci i nikt się nie oburza a tu wielkie święte oburzenie ..śmiech

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. wayda #2578106 | 207.180.*.* 11 wrz 2018 18:01

  No ależ po prostu to artysta nowoczesny -w polskich tatrach aktorzy notorycznie biegają z goła d***, teksty są tak obsceniczn\e że menele by tego nie wymyslili a wątła dramturgia opiewa tematykę klozetową. A w Olsztynie poprzedni dyrektor już nie raz popisał sie"kulturą" na takim poziomie że ten erotoman chyba nie powinien zadziwić...

  Ocena komentarza: poniżej poziomu (-3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Siostra Magdalenka #2577588 | 89.228.*.* 11 wrz 2018 06:40

  Komentarz nisko oceniony. Kliknij aby przeczytać. Niech przed szereg wyjdzie osoba, która ma "czyste konto" -......................... nie ma takiej osoby, a jeżeli taka jest to coś ukrywa :)

 4. Marek #2577577 | 88.156.*.* 11 wrz 2018 06:21

  Akurat dla mieszkańców Olsztyna to powinien być spory atut takie zachowanie, ponieważ oni masowo popierają takie ekscesy. Przykład jednego Pana co grasował na wieży molestował i poniżał podwłane a potem sprtytnie doprowadził zwolnieniami i gierkami obrońców do przedawnienia podobnych zarzutów. a teraz ogłosił powrót "uczciwego". Nie rozumiem skąd więc te oburzenie skoro takie zachowania są społecznie w Olsztynie akceptowane.

  Ocena komentarza: warty uwagi (6) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. hihi #2577319 | 89.228.*.* 10 wrz 2018 19:52

   Nie zastanawia nikogo że TVN akurat o aferze molestowania w samym TVN w wykonaniu znanego celebryty żadnego programu nie zrobił ?

   Ocena komentarza: warty uwagi (4) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

   Pokaż wszystkie komentarze (19)