Quantcast

Czwartek, 26 listopada 2020. Imieniny Leona, Leonarda, Lesławy

Agnieszka Cegielska: Pragnęłabym mieć więcej dzieci. One są największą wartością w życiu

2018-06-29 13:49:01 (ost. akt: 2018-06-29 13:50:32)

Autor zdjęcia: newseria.pl

Uczę się flirtować z życiem – mówi prezenterka. Twierdzi, że stara się czerpać radość z małych rzeczy, choćby słonecznego dnia i posiłku zjedzonego z rodziną. Gwiazda zapewnia, że czuje wdzięczność za wszystko, co przyniósł jej los, choć nie ukrywa, że pragnęłaby mieć więcej niż jedno dziecko.

Agnieszka Cegielska wczoraj obchodziła 39. urodziny. Twierdzi, że okazja ta zawsze budzi w niej pozytywne odczucia, w przeciwieństwie do wielu kobiet nie ma bowiem problemu z przemijaniem czasu. Dzień urodzin to dla niej okazja do spojrzenia wstecz i zrobienia bilansu minionych dwunastu miesięcy. Gwiazda TVN podkreśla, że robi to z poczuciem wdzięczności za wszystko, co otrzymała od losu.

– Babcia, która mnie wychowywała, mówiła zawsze, że wdzięczność, obok miłości, jest najpiękniejszym uczuciem, więc zawsze mam poczucie wdzięczności za to wszystko, co się przez ostatni rok wydarzyło – mówi Agnieszka Cegielska.

Prezenterka twierdzi, że stara się myśleć pozytywnie o kolejnych nadchodzących miesiącach i czerpać radość z codziennych, prozaicznych czynności i wydarzeń. Docenia to, co ma, a więc zdrowie i szczęśliwe życie rodzinne, i życzy samej sobie, by cały czas tak dobrze jej się układało.

– Mówię o prozie życia, że cieszą nas te małe rzeczy, wspólnie zjedzony posiłek, to, że świeci słońce, że syn jest zdrowy i chciałabym, żeby tak było – mówi Agnieszka Cegielska.

Prezenterce podoba się włoska koncepcja dolce vita, która kojarzy jej się z flirtowaniem z życiem. Gwiazda zauważa, że mieszkańcy krajów położonych w basenie Morza Śródziemnomorskiego potrafią się cieszyć życiem i czerpać radość nawet ze zwyczajnej codzienności. Agnieszka Cegielska nie wyklucza, że ma to związek z tamtejszym klimatem i obfitością światła słonecznego.

– Do tej pory przez ostatnie 2 miesiące mieliśmy wyższe temperatury niż na Wyspach Kanaryjskich, więc nie wolno nam narzekać. Myślę, że chyba trochę uczę się flirtować z życiem, zostało 61 lat do setki, więc trzeba się uwijać – mówi gwiazda.

Afirmacja życia nie oznacza, że Agnieszka Cegielska nie chciałaby, aby niektóre sfery jej życia wyglądały inaczej. Nie lubi słowa „żałować”, dlatego stara się mówić raczej o pragnieniach niż utraconych szansach.

– Pragnęłabym mieć więcej dzieci, które są największą wartością w życiu, a mam jednego syna. Mam nadzieję, że góra czuwa i że jak będę głośno afirmować, to to się stanie – mówi prezenterka.

Agnieszka Cegielska jest mamą Franciszka, który w lipcu tego roku skończy 9 lat.

źródło: newseria.pl

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. zorientowany #2531018 | 83.15.*.* 5 lip 2018 09:01

  jak się chce dziecko, to trzeba je zrobić. proste jak drut

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. kaja #2529338 | 213.73.*.* 2 lip 2018 14:23

  Czasy gdy ojciec albo mąż decydowała za Kobiety dawno eis skończyły ....

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. KACAPIO #2528140 | 46.118.*.* 29 cze 2018 18:46

  rozpłodu pragną również szczury. im główne zwiększyć swojom ilość a ile osobników przy tym wyginie im nie ważnie. tym bardzej płacić pieniądze za rozpłód to nic innego jak zwykly burdel

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz