Quantcast

Poniedziałek, 28 września 2020. Imieniny Libuszy, Wacławy, Wacława

Już dziś zapraszamy wszystkich na piknik charytatywny Bartbo!

2018-01-04 09:49:07 (ost. akt: 2018-01-04 10:35:38)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Z Fundacją „Przyszłość dla Dzieci” współpraca jest zawsze udana. Najlepszym dowodem na to piknik charytatywny Bartbo. Rozmawiamy z Przemysławem Pichalskim.

Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” w grudniu świętowała swój jubileusz. Z okazji piętnastolecia odbył się dobroczynny koncert muzyki filmowej w wykonaniu orkiestry symfonicznej Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego. Wśród gości był między innymi Przemysław Pichalski, prezes zarządu Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo.

— Park Rozrywki Aktywnej Bartbo współpracuje z Fundacją „Przyszłość dla Dzieci,” która obchodzi swoje piętnastolecie (rozmawialiśmy 6 grudnia — red.)

— Na czym polega wasza współpraca?
— Tak na dobrą sprawę z Fundacją współpracujemy już siódmy rok. Co więcej mamy już plany na kolejny! To jest potwierdzone. Dlatego ten siódmy rok możemy potraktować jako pasmo udanej współpracy. W naszym Parku Rozrywki Aktywnej Bartbo w Butrynach koło Olsztyna organizujemy charytatywny piknik. Dla naszej firmy jest to największe wydarzenie, ale z tego, co wiem, jest to też jedno z największych wydarzeń w naszym regionie — na Warmii i Mazurach. Tego dnia wszystkie wydarzenia i atrakcje, które mamy w naszym parku, są udostępniane całkowicie za darmo dla każdego, kto zechce przyjść na tę imprezę i wesprzeć Fundację „Przyszłość dla Dzieci” symbolicznym datkiem do puszki.

— To bardzo piękna impreza. Kiedy odbędzie się jej najbliższa edycja?
— W tym roku ta impreza odbędzie się w niedzielę 29 kwietnia. Ale już teraz zapraszamy wszystkich do parku rozrywki Bartbo w Butrynach. Rezerwujcie sobie termin!

at, ez


Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dzieci są najważniejsze #2412246 | 178.235.*.* 7 sty 2018 23:47

    Dzieci są najważniejsze. To one są przyszłością całego świata. Szkoda, że tak wiele z nich cierpi... Cierpiącym dzieciom pomaga też Fundacja Szlachetny Gest. Zapraszam do zostania darczyńcą tejże fundacji i podarowanie dzieciom uśmiechu oraz nadziei na lepsze jutro.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz