Sobota, 18 listopada 2017. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Najpopularniejszy sportowiec Olsztyna. Zagłosuj na swojego faworyta!

2017-11-13 17:45:55 (ost. akt: 2017-11-17 15:49:51)
Najpopularniejszym Sportowcem Olsztyna w ubiegłym roku został Marcin Malewski, piłkarz ręczny Warmii Traveland Olsztyn

Najpopularniejszym Sportowcem Olsztyna w ubiegłym roku został Marcin Malewski, piłkarz ręczny Warmii Traveland Olsztyn

Autor zdjęcia: Arch. GO

Podczas trwania plebiscytu organizujmy także konkursy sms-owe, w których czytelnicy "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego" wybierają m.in. Najpopularniejszego Sportowca Olsztyna.

By zagłosować, należy wysłać sms na numer 72051 (2,46 zł brutto), w treść wpisując jedynie przydzielony wybranej przez nas kandydaturze kod, na przykład go.ols.10

* Denis Ambroziak (kajakarstwo, Plastex KSC Olsztyn) go.nso.1

* Tomasz Barniak (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.nso.2

* Dominik Bugaj (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.nso.55

* Michał Burczyński (bojery, AZS UWM Olsztyn) go.nso.3

* Hubert Bruzdewicz (pływanie, Kormoran Olsztyn) go.nso.4

* Justyna Burska (pływanie, AZS UWM Olsztyn) go.nso.5

* Mamed Chalidow (MMA, Arrachion Berkut Olsztyn) go.nso.6

* Sebastian Chrzanowski (rajdy samochodowe, Olsztyn) go.nso.7

* Rafał Chudzik (koszykówka, Stomil Olsztyn) go.nso.8

* Piotr Cichocki (żeglarstwo niepełnosprawnych, AKS OSW Olsztyn) go.nso.9

* Konrad Dudziński (rajdy samochodowe, Olsztyn) go.nso.10

* Monika Eland (gimnastyka sportowa, UKS SMS Olsztyn) go.nso.11

* Olga Górnas-Grudzień (żeglarstwo niepełnosprawnych, AKS OSW Olsztyn) go.nso.12

* Jan Hadrava (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nso.13

* Piotr Hatowski (taekwondo olimpijskie, AKS OSW Olsztyn) go.nso.14

* Karol Jabłoński (bojery, żeglarstwo, OKŻ Olsztyn) go.nso.15

* Ewa Jaszczuk (pływanie, Kormoran Olsztyn) go.nso.16

* Joanna Jędrzejczyk (MMA) go.nso.17

* Mateusz Kamiński (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.nso.18

* Jakub Kochanowski (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nso.19

* Marcin Konieczny (triathlon, IM 2010) go.nso.20

* Iga Kowalczyk (gimnastyka sportowa, UKS SMS Olsztyn) go.nso.21

* Bartłomiej Koziejko (pływanie, Kormoran Olsztyn) go.nso.22

* Kacper Kozłowski (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) go.nso.23

* Paula Krech (piłka nożna, Stomilanki Olsztyn) go.nso.24

* Karol Królik (piłka ręczna, Warmia Traveland\Warmia Energa Olsztyn) go.nso.25

* Bartłomiej Kubkowski (pływanie, Kormoran Olsztyn) go.nso.26

* Grzegorz Lech (piłka nożna, Stomil Olsztyn) go.nso.27

* Cezary Lewko (motocross, Motoklub Olsztyn) go.nso.28

* Martyna Lisiecka (kajakarstwo, Plastex KSC Olsztyn) go.nso.29

* Marcin Malewski (piłka ręczna, Warmia Traveland\Warmia Energa Olsztyn) go.nso.30

* Maciej Marcinkiewicz (automobilizm, M Action) go.nso.31

* Joanna Markiewicz (koszykówka, KKS Olsztyn) go.nso.32

* Jakub Mościcki (pływanie, Kormoran Olsztyn) go.nso.33

* Przemysław Opalach (boks, Wilki Olsztyn) go.nso.34

* Tomasz Orzeł-Sebastian Czaplicki (siatkówka niesłyszących, Warmig Olsztyn) go.nso.35

* Natalia Piątek (piłka nożna, Stomilanki Olsztyn) go.nso.36

* Krzysztof Pielowski (pływanie, Kormoran Olsztyn) go.nso.37

* Paula Plichta (gimnastyka sportowa, UKS SMS Olsztyn) go.nso.38

* Daniel Pliński (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nso.39

* Sebastian Rozwadowski (automobilizm, Automobilklub Warmiński) go.nso.40

* Michał Rudziński (sporty siłowe, Sukces Olsztyn) go.nso.41

* Maciej Sarnacki (judo, Gwardia Olsztyn) go.nso.42

* Piotr Skiba (piłka nożna, Stomil Olsztyn) go.nso.43

* Marta Smolińska (piłka nożna, Stomilanki Olsztyn) go.nso.44

* Maja Szajdek (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.nso.45

* Tomasz Szewczak (ju jitsu, Olsztyńskie Stowarzyszenie Ju Jitsu i Judo) go.nso.46

* Julia Walczak (kajakarstwo, OKSW Olsztyn) go.nso.47

* Agnieszka Wial (kendo, Kendo Shodokan Olsztyn) go.nso.48

* Paweł Woicki (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nso.49

* Pola Wygonowska (tenis, RP Sport Olsztyn) go.nso.50

* Joanna Zachoszcz (pływanie, AZS UWM Olsztyn) go.nso.51

* Paulina Zachoszcz (pływanie, Kormoran Olsztyn) go.nso.52

* Karol Zalewski (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) go.nso.53

* Michał Żurek (siatkówka, Indykpol AZS Olsztyn) go.nso.54





Regulamin: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. krzysiek #2373596 | 95.160.*.* 13 lis 2017 18:52

    A gdzie znany olsztyński biegacz Paweł Pszczółkowski? Skąd tu tyle farbowanych lisów, nigdy nie związanych z Olsztynem?

    Ocena komentarza: warty uwagi (5) ! - + odpowiedz na ten komentarz