Sobota, 18 listopada 2017. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

57. Plebiscyt na 10 Najpopularniejszych Sportowców. Wybierzmy Klub Roku!

2017-11-13 18:13:41 (ost. akt: 2017-11-17 15:51:44)

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

Tradycyjnie podczas trwania plebiscytu organizujmy także konkursy sms-owe, w których czytelnicy "Gazety Olsztyńskiej" i "Dziennika Elbląskiego" wybierają Sportowca Roku, Klub Roku, Piłkarza Roku, Sportowe Wydarzenie Roku, Sportowca bez Barier, Najpopularniejszego Sportowca Olsztyna, Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Olsztyńskiego oraz Najpopularniejszego Sportowca Akademickiego.

Oto lista kandydatów do tytułu Klub Roku. Przypominamy, że sms-y wysyłamy na numer 72051, w treść wpisując jedynie kod wybranego klubu, na przykład go.ks.92 (koszt sms-a 2,46 zł brutto).

KLUB ROKU

• Amex Bączek Unia Susz go.ks.1
• As Mrągowo go.ks.93
• AKS OSW Olsztyn go.ks.2
• Atak Elbląg go.ks.3
• AZS UWM Olsztyn go.ks.4
• Barkas Tolkmicko go.ks.5
• Bartoszycki Klub Kyokushin Karate go.ks.6
• Baza Mrągowo go.ks.7
• Berkut Arrachion Olsztyn go.ks.90
• Błękitni Orneta go.ks.8
• Błękitni Pasym go.ks.9
• Budowlani Olsztyn go.ks.10
• Concordia Elbląg go.klub.11
• Czajkowski Radomniak Radomno go.ks.92
• Dekorglass Działdowo go.ks.12
• DKS Dobre Miasto go.ks.13
• Drwęca Ostróda go.ks.14
* Egida Olsztynek go.ks.94
• Elbląski Klub Karate go.ks.15
• Ełcki Klub Kyokushin Karate go.ks.16
• Finishparkiet Nowe Miasto Lubawskie go.ks.17
• Granica Kętrzyn go.ks.19
• Granica Zagaje go.ks.20
• Gwardia Olsztyn go.ks.21
• Gwardia Szczytno go.ks.22
• Indykpol AZS Olsztyn go.ks.23
• ITR Iława go.ks.24
• Jeziorak Iława go.ks.91
• Kaczkan Huragan Morąg go.ks.25
• KKS Olsztyn go.ks.26
• Klub Żeglarski Ostróda go.ks.27
• Kontra Elbląg go.ks.28
• Kormoran Olsztyn go.ks.29
• Koszałek Opałek Węgorzewo go.ks.30
• Mamry Giżycko go.ks.31
• Mazur Pisz go.ks.32
• Meble Wójcik Elbląg go.ks.33
• Meyer Elbląg go.ks.34
• MKS Ełk go.ks.35
• MKS Korsze go.ks.36
• MKŻ Mikołajki go.ks.37
• MLKS Ostróda go.ks.38
• Morliny Ostróda go.ks.39
• MOS Iława go.ks.40
• Motoklub Olsztyn go.ks.41
• Motor Lubawa go.ks.42
• Mrągowia Mrągowo go.ks.43
• Nippon Olsztyn go.ks.44
• OKSmoka Olsztyn go.ks.45
• Olimpia Elbląg go.ks.46
• Olimpia Olsztynek go.ks.47
• OKSW Olsztyn go.ks.48
• Orzeł Elbląg go.ks.49
• Olsztyńska Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin go.ks.50
• Olsztyńskie Stowarzyszenie Ju-Jitsu i Judo go.ks.51
• Omulew Wielbark go.ks.52
• Orzeł Janowiec Kościelny go.ks.53
• Ostródzianka Ostróda go.ks.54
• Pisa Tewes-Bis Barczewo go.ks.55
• Plastex Kayak Sport Club Olsztyn go.ks.56
• Polmlek Zamer Lidzbark Warmiński go.ks.57
• Polonia Iłowo go.ks.58
• Polonia Pasłęk go.ks.59
• Rolimpex GKS Wikielec go.ks.18
• Rominta Gołdap go.ks.60
• Smok Lotos Orneta go.ks.61
• Sokół Ostróda go.ks.62
• Start Elbląg go.ks.63
• Start Działdowo go.ks.64
• Start Nidzica go.ks.65
• Start Olsztyn go.ks.66
• Stomil Olsztyn go.ks.67
• Tęcza Miłomłyn go.ks.68
• Tomita Elbląg go.ks.69
• Trójeczka Olsztyn go.ks.70
• Truso Elbląg go.ks.71
• Tygrys Elbląg go.ks.72
• UKS Mazury Mrągowo go.ks.73
• UKS MOS Ełk go.ks.74
• UKS Nenufar 5 Ełk go.ks.75
• UKS SMS Olsztyn go.ks.76
• Warmia Biskupiec go.ks.77
• Warmia i Mazury Olsztyn go.ks.78
• Warmia Energa Olsztyn go.ks.79
• Warmig Olsztyn go.ks.80
• Wiraż Bartoszyce go.ks.81
• WMKS Olsztyn go.ks.82
• Vęgoria Węgorzewo go.ks.83
• Victoria Bartoszyce go.ks.84
• Victoria Morąg go.ks.85
• Viking Elbląg go.ks.86
• Zatoka Braniewo go.ks.87
• Znicz Biała Piska go.ks.88
• Zryw Volley Iława go.ks.89

Regulamin: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także