Piątek, 7 sierpnia 2020. Imieniny Donaty, Olechny, Kajetana

W Gimnazjum nr 5 w Olsztynie klasy I i II zakończyły rok szkolny

2017-06-30 17:14:59 (ost. akt: 2017-06-30 17:15:28)

Autor zdjęcia: Lech Wąsowski

23 czerwca punktualnie o godzinie 9:00 do sali gimnastycznej Gimnazjum nr 5 w Olsztynie tłumnie przybyli uczniowie klas I i II. Nie zabrakło ich rodziców. Na dzień zakończenia roku szkolnego czekali wszyscy i w kalendarzu uczniowskim to najbardziej wyczekiwana data.

Uroczystość rozpoczęła się występem absolwentki naszej szkoły – Mai Kucner, a całość poprowadziła p. Magdalena Rzodkiewicz. Aby podkreślić wyjątkowość chwili, obecny był poczet flagowy, wysłuchaliśmy hymnu.

Ważnym momentem okazało się przekazanie symbolicznej władzy w szkole. Po wyborze nowego przewodniczącego Samorządu – Łukasza Drozdowskiego z klasy II c, sprawująca dotąd tę funkcję Ola Kaczyńska „oddała” mu panowanie w Gimnazjum nr 5. Nie zabrakło ciepłych słów, życzeń i wzruszeń.

Pani dyrektor Jarosława Kozak podsumowała miniony rok szkolny, gratulowała wytrwałości, życzyła udanych wakacji.

Niezwykle ważną chwilą okazał się czas nagrodzonych: wzorowych, biorących udział w konkursach, reprezentujących szkołę w zawodach sportowych! Mamy powody do dumy, choć zawsze może być jeszcze lepiej!

Piękna muzyka przygotowana przez p. Hannę Borys, podniosłość chwili, radość uczniów sprawiły, że zakończenie roku szkolnego przebiegło w niezwykle przyjemnej atmosferze.

A potem spotkanie z wychowawcą, odebranie świadectwa, kwiaty, uściski, podziękowania i ... witajcie wakacje!!!

Magda WróblewskaPolub nas na Facebooku:

Źródło: Artykuł internauty

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB