Poniedziałek, 3 sierpnia 2020. Imieniny Augustyna, Kamelii, Lidii

Superpies i Superkot: głosowanie zakończone

2016-07-25 10:43:31 (ost. akt: 2016-09-01 00:06:42)

Przypomnijmy: na zwycięzców klasyfikacji regionalnej czekają nagrody! I sesje zdjęciowe w Gazecie.

Prawie 400 kandydatów, dziesiątki opowieści o czworonożnych przyjaciołach — z żalem kończymy nasz konkurs na Superpsa i Superkota. I dziękujemy za wszystkie zdjęcia i listy. Naszym zdaniem wszyscy kandydaci zasługują na zaszczytne tytuły. Teraz czekają na Wasze głosy!
A głosowanie kończy się już 31 sierpnia o godz. 23.59.

Na Superpsy i Superkoty w kategorii regionalnej czekają nagrody. Sklep z artykułami dla zwierząt Diego (ul. Limanowskiego 16a/1 w Olsztynie) sprezentuje kotom, które zajmą trzy pierwsze miejsca kolejno: drapak z dzwoneczkami, transporter i przytulny domek, w którym pupil będzie mógł wypoczywać. Na troje zwycięzców w plebiscycie na Superpsa czeka pełen pakiet zabiegów rehabilitacyjnych, które poprawią samopoczucie i kondycję czworonoga. Tę nagrodę ufundowała lek. wet. Anna Kaniewska z przychodni weterynaryjnej KanVet. Laureatów zaprezentujemy także na łamach Gazety Olsztyńskiej i Dziennika Elbląskiego.


Zwycięzców w głosowaniu powiatowym pokażemy w tygodnikach lokalnych. Opiszemy także ich historię i to, dlaczego są wspaniałymi przyjaciółmi.


Przypomnijmy:
Tytuł Superpsa 2016 w danym powiecie otrzyma pies, którego zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. A tytuł Superkota 2016 w danym powiecie otrzyma kot, którego zdjęcie uzyska największą liczbę prawidłowo oddanych głosów.

Dodatkowo przyznane zostaną tytuły Superpsa i Superkota „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”. Otrzymają je pies i kot, które uzyskają największą liczbę głosów w regionie. Superpies i Superkot zostaną zaprezentowane w tygodnikach powiatowych, a Superpies i Superkot województwa warmińsko-mazurskiego zostaną zaprezentowani w „Gazecie Olsztyńskiej”.


Poniżej rankingi regionalne, aktualizowane na bieżąco!

Uwaga: cztery godziny przed końcem głosowania rankingi zostaną wyłączone!

Regulamin: kliknij tutaj

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także