Przyszedł na posterunek zgłosić zaginięcie portfela i trafił do... więzienia

2015-05-15 13:40:44(ost. akt: 2015-05-15 13:24:32)

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Zalewscy policjanci zatrzymali poszukiwanego, który sam przyszedł do nich na posterunek. Okazało się, że mężczyzna, który chciał zgłosił utratę portfela, ma do odbycia karę pozbawienia wolności, m.in. za zaśmiecanie. 44–latek został został już przewieziony do zakładu karnego.
Do zdarzania doszło w środę 13. maja — do posterunku policji w Zalewie przyszedł mężczyzna, który powiedział, że dzień wcześniej, podczas zakrapianej alkoholem imprezy ze znajomymi, zgubił portfel. 44-latek chciał złożyć zawiadomienie w tej sprawie.

— W trakcie rozmowy policjanci ustalili, że mężczyzną jest to Robert Ż., który jest poszukiwany celem ustalenia miejsca pobytu i osadzenia w zakładzie karnym. Gdy funkcjonariusze powiedzieli 44-latkowi, że jest poszukiwany, mężczyzna był bardzo zdziwiony. Jego zaskoczenie było jeszcze większe, gdy dowiedział się, że najbliższe 15 dni spędzi w więzieniu za nieobyczajny wybryk oraz zaśmiecanie. 44-latek trafił już do zakładu karnego — mówi Joanna Kwiatkowska, rzeczniczka prasowa komendy powiatowej policji w Iławie.

źródło: KPP Iława

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Tnt #1772095 | 9 lip 2015 19:16

    Tylko w cebulandii idziesz siedziec za zasmiecanie a zlodzieje z wiejskiej co nakradli gruba kase maja sie dobrze sprawiedliwosc ku.....

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5