W nowych strojach pobiegną po zwycięstwo

2015-09-11 08:10:10 (ost. akt: 2015-09-11 10:18:52)

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Początek roku szkolnego to także zapowiedź nowych imprez sportowych. Gimnazjalistki z Wydmin swoje sportowe cele stawiają bardzo wysoko. Już w tym roku chcą powalczyć o medale drużynowych i indywidualnych mistrzostw województwa w biegach przełajowych. Dodatkową motywacją dla biegaczek mają być nowe stroje przekazane przez Gminę Wydminy.
Wójt Gminy Wydminy Radosław Król oraz dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Wydminach Eliza Szwed z dużą wiarą i radością przekazywali nowe stroje w ręce wydmińskich biegaczek. Każda zawodniczka otrzymała bluzę, koszulkę treningową i koszulkę startową.

Pierwszą okazją do zaprezentowania się w nowych strojach będą Wojewódzkie Biegi Przełajowe, które odbędą się 19 września w Droszewie. Tydzień później biegaczki z Wydmin pojadą do Stradun na XVII Jesienne Wojewódzkie Mazurskie Biegi Przełajowe. 7 października w Giżycku odbędą się Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych 10x800m.

- Zrobimy wszstko, żeby awansować do finału wojewódzkiego - zapowiadają biegaczki.

LUKS Dystans Wydminy: Patrycja Kuźmińska, Monika Stefaniak, Zuzanna Osinka, Kinga Waszkielewicz, Marlena Makowska, Milena Samiła, Aleksandra Czobot, Kinga Syrnicka, Julia Kolendo, Zuzanna Drozdowska, Zuzanna Zabielska, Zofia Warszewska, Karolina Włodkowska, Julia Jegor, Magdalena Romanowska, Julia Kordowska
Trenerzy: Beata Pokrzywińska-Osior i Bartłomiej Osior

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5