„Młodzież zapobiega pożarom”. Turniej wiedzy pożarniczej

2015-02-20 09:22:41 (ost. akt: 2015-02-20 09:32:09)

Autor zdjęcia: Archiwum organizatorów

W czwartek (19 lutego) w Gimnazjum Publicznym w Wilczętach odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.
Organizatorami rywalizacji na poziomie gminy Wilczęta byli: Zarząd Gminny ZOSP RP w Wilczętach, Wójt Gminy Wilczęta Beata Jarosz oraz Gminna Biblioteka Publiczna. W turnieju uczestniczyła młodzież Szkół Podstawowych w Słobitach i Nowicy oraz Gimnazjum w Wilczętach.

Nagrody oraz pamiątkowe medale dla zwycięzców w poszczególnych grupach wiekowych wręczyli: Beata Jarosz - Wójt Gminy Wilczęta; Ryszard Żemier - Komendant Gminny ZOSP; Wanda Ciszewska - Kierownik Gminnej Biblioteki w Wilczętach.


dh. Ryszard Żemier ZG ZOSP w Wilczętach, st. kpt. Ireneusz Ścibiorek – oficer prasowy KP PSP w Braniewie 

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie.   Pomogę: Igor Hrywna2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5