Piknik Rodzinny Western Party w Więckach

2022-06-13 15:00:00(ost. akt: 2022-06-13 15:43:44)

Autor zdjęcia: Arch. prywatne

Na boisku Zespołu Szkolno Przedszkolnego w Więckach odbył się po raz pierwszy Piknik Rodzinny Western Party, który był zwieńczeniem działań profilaktycznych prowadzonych w maju w Przedszkolu Samorządowym w Budrach i szkole w Więckach.
W kowbojskim klimacie piknik rozpoczęły dzieci występami artystycznymi. Tego dnia wszyscy mogli korzystać bezpłatnie z różnego rodzaju atrakcji i animacji. W przerwie między zabawami można było objadać się darmowymi ciastami, popcornem, watą cukrową, czy kiełbaską z grilla.

Dzieci otrzymały specjalne karty , które uprawniały do korzystania z dmuchańców, fotobudki, malowania twarzy, plecenia warkoczyków, rzucania podkową, łapania na lasso bujanego konika, szukania jaj w słomie. Zabawy i konkursy prowadzili nauczyciele, rodzice oraz Gminny Ośrodek Kultury w Budrach. Po uzbieraniu pieczątek na karcie każde dziecko otrzymało upominek.

Nie zabrakło przeciągania liny przez rodziców i dzieci oraz rodzinnego grania w warcaby. Podczas zabaw rozstrzygnięto i nagrodzono zwycięzców konkursów na „Najlepsze ciasto klasowe”, „Rodzinne przebranie” oraz konkurs plastyczny „Stop przemocy w rodzinie”.
Iwona Urbanowicz


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5