Kobieta chciała zakończyć związek, partner zrobił jej awanturę na ulicy

2021-01-14 09:01:41(ost. akt: 2021-01-14 09:58:14)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Jedna z mieszkanek Węgorzewa chciała zakończyć swój związek. Jej 30-letni partner nie chciał pogodzić się z jej decyzją. Na ulicy zrobił dziewczynie awanturę, wyzywał ją wulgarnymi słowami, szarpał za ubrania, uderzał pięściami i groził pozbawieniem życia. Przerażona kobieta wezwała policję.
— Mieszkaniec Węgorzewa spotkał się ze swoją dziewczyną na jednej z ulic miasta. Kiedy ta powiedziała mu, że to już koniec ich znajomości mężczyzna wpadł w furię — informuje węgorzewska policja. — Zaczął wyzywać kobietę słowami wulgarnymi, szarpać za ubrania, uderzać pięściami oraz grozić pozbawieniem życia.

Agresywne zachowanie przeplatał jednocześnie wyznaniami swojej miłości. Przerażona kobieta o całym zdarzeniu poinformowała policję. Funkcjonariusze zatrzymali pijanego 30-latka. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na postawienie mężczyźnie zarzutu gróźb karalnych.

Sąd Rejonowy w Węgorzewie na wniosek prokuratura oraz śledczych zdecydował o zastosowaniu wobec podejrzanego tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Za przestępstwo jakim są groźby mężczyzna może spędzić najbliższe dwa lata za kratkami.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Snotty #3042387 | 31.60.*.* 16 sty 2021 03:54

    Lobuz kocha najbardziej

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5