"Zabawa Cyrkowa" w Perłach

2019-06-19 14:00:00 (ost. akt: 2019-06-19 11:13:30)

Autor zdjęcia: Zofia Kruk

14 czerwca po południu do naszej szkoły przybyli uczniowie, ich rodziny, znajomi, przyjaciele, także absolwenci i pracownicy, aby wziąć udział we wspólnej zabawie pod hasłem „Zabawa cyrkowa”.
Pogoda na szczęście dopisała, a świetne humory sprawiły, że wszyscy chętnie korzystali z atrakcji, które zostały przygotowane na ten dzień. W części artystycznej podziwialiśmy najmłodszych i najstarszych uczniów naszej szkoły. Na początku dzieci z oddziałów przedszkolnych pięknie śpiewały i tańczyły. Radość rodziców była ogromna, ale było też wzruszenie, kiedy otrzymali serduszka od swoich pociech. Najstarsi wywołali lawinę śmiechu, wystąpili w skeczu „Rolnik szuka żony”. Gromkie brawa było słychać po wszystkich występach.

Dalsza część festynu to gry, zabawy i zawody na świeżym powietrzu. Do konkurencji na wesoło stanęli dorośli i dzieci. Było przeciąganie liny, przenoszenie i rozpoznawanie przedmiotów, gigantyczne bierki, skoki przez skakankę, bańki mydlane itp. Rywalizacja była ogromna, doping jeszcze większy, a najwięcej było radości i śmiechu. Chętni zagrali na boisku mecz piłki nożnej.

W międzyczasie ustawiały się kolejki do zjeżdżalni, basenu z kulkami, placu zabaw, kramu rozmaitości i loterii fantowej. Czas zabawy umilali nam przedstawiciele OSP Perły, którzy nie pozwolili, aby komukolwiek było zbyt gorąco. Na zakończenie wszyscy chętni mogli odpocząć przy ognisku i posilić się kiełbaską. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i wspólną zabawę.

(SP Perły)


Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: zofijak

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5