Zgotowali matce piekło, grozili sąsiadowi. Agresorzy trafili do aresztu

2019-05-17 17:14:11 (ost. akt: 2019-05-17 15:21:21)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Tymczasowy areszt to środek zapobiegawczy zastosowany wobec dwóch braci, mieszkańców gminy Budry. 36 i 40-latek zamiast opieki, zafundowali matce domowe piekło. Mężczyźni również przy użyciu siekiery i młota grozili sąsiadowi pozbawieniem życia oraz spaleniem samochodu.
Pod koniec kwietnia br. do Komendy Powiatowej Policji w Węgorzewie zgłosiła się mieszkanka gminy Budry. Kobieta w obawie o swoje życie i zdrowie złożyła zawiadomienie o przestępstwie, z którego wynikało, że dwaj synowie znęcają się nad nią psychicznie. 36 i 40-latek będąc pod działaniem alkoholu wszczynali awantury domowe, wyzywali matkę słowami wulgarnymi i wyganiali z domu. Mężczyźni usłyszeli zarzuty, a sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Rodzina została objęta procedurą niebieskiej karty.

Również w kwietniu br. do węgorzewskiej komendy zgłosił się mieszkaniec gminy Budry, który w obawie o swoje życie i zdrowie złożył zawiadomienie o przestępstwie. Z jego relacji wynikało, że sąsiedzi - 36 i 40-latek, grozili mu pozbawieniem życia, przy użyciu siekiery i młota. Ponadto agresorzy grozili mu również spaleniem samochodu. W tym przypadku sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego i zakazu kontaktowania się z pokrzywdzonym.

Niestety zastosowane środki zapobiegawcze nie przyniosły żadnego efektu. Wczoraj (czwartek) na wniosek węgorzewskich śledczych, prokurator zmienił środek zapobiegawczy. Sąd zastosował tymczasowy areszt wobec dwóch braci.
(źródło: KPP w Węgorzewie)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Wiocha #2775203 | 5.173.*.* 10 sie 2019 19:17

    Typowy elektorat PiS.

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

  2. wóda+wiocha= tragedia... #2738197 | 213.73.*.* 27 maj 2019 08:48

    ....

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5