Kto zostanie Mistrzem Urody? Głosujemy do 30 czerwca!

2018-06-26 12:00:00(ost. akt: 2018-06-26 12:31:36)
Zadbane włosy, dyskretny makijaż i piękne paznokcie – w sezonie wiosenno-letnim panie z pewnością będą olśniewać urodą. Panowie nie chcą zostać w tyle i również coraz częściej decydują się na zabiegi pielęgnacyjne.
Co sprawia, że chętnie wracacie do ulubionych salonów kosmetycznych i fryzjerskich? Takie pytanie skierowaliśmy do Was, kiedy ruszaliśmy z plebiscytem "Mistrz Urody 2017". Dziś wiemy już, że przede wszystkim stawiacie na profesjonalizm i miłą atmosferę. Który salon kosmetyczny jest godny polecenia? Do jakiego fryzjera chodzicie najchętniej? Właśnie rozpoczęliśmy nasz konkurs na Mistrza Urody 2018 i mamy już pierwsze zgłoszenia. Czekamy na kolejne propozycje sprawdzonych i polecanych miejsc, które warto odwiedzić. Wśród nich wyłonimy najpopularniejsze salony fryzjerskie i kosmetyczne w całym regionie.

Wystarczy wysłać e-mail z kandydaturą na adres: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl. Tytuły Mistrza Urody w obu kategoriach w poszczególnych powiatach otrzymają lokale, które uzyskają największą liczbę prawidłowo oddanych głosów (głosowanie odbywa się poprzez wysyłanie sms-ów). Salony te zaprezentujemy oczywiście na okładce naszego tygodnika i stronie internetowej. Analogicznie, najpopularniejsze w województwie zostaną te salony, które dostaną największą liczbę głosów w regionie. Laureatów regionalnych zaprezentujemy na łamach „Gazety Olsztyńskiej” i „Dziennika Elbląskiego”.

Rozpoczynając naszą zabawę nie sposób nie wspomnieć naszych ubiegłorocznych laureatek. Mistrzem Urody 2017 w kategorii salonów fryzjerskich została Teresa Czatrowska, natomiast Mistrzem Urody 2017 w kategorii salonów kosmetycznych została Magdalena Krysik z salonu "Magnolia". Kto otrzyma zaszczytne tytuły w tym roku? Wszystko zależy od Was, ponieważ to Wy decydujecie, kto powinien się znaleźć w czołówce naszego rankingu. Zgłoszenia naszych Czytelniczek i Czytelników dodajemy automatycznie. W przypadku, gdy zgłoszona osoba nie chce uczestniczyć w konkursie proszona jest o informację do wiadomości redakcji: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl. Mimo wszystko wierzymy, że taka nominacja jest powodem do dumy i wyrazem szacunku ze strony zadowolonych klientów. Tym bardziej zachęcamy Was do wspólnej zabawy. Niech wygrają najlepsi!
(red)


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5