Elovego E-Sports Cup 2018! Cała Polska patrzy!

2018-04-11 12:00:00(ost. akt: 2018-04-11 13:13:49)

Autor zdjęcia: Robert Rewak

W sobotę Węgorzewie rozpocznie się trzecia edycja ogólnopolskiego turnieju Counter Strike: Global Offensive! Ponad dwudziestu najsławniejszych polskich streamerów, strefa Free2Play dla kibiców, charytatywna licytacja, konkursy i wiele więcej!
Uczniowski Klub e-Sportowy Elovego, działający w Liceum Ogólnokształcącym w Węgorzewie, zaprasza na trzecią edycję Turnieju Elovego E-Sports Cup 2018.
— CS to dynamiczna, niebanalna, pełna emocji, e-sportowa gra komputerowa, która dostarcza zarówno samym graczom, jak i widzom niezapomnianych wrażeń — mówi Michał Wałejko, jeden z uczniów organizujących wydarzenie. — Profesjonalni gracze, którzy zagrają w turnieju z pewnością zaserwują nam wiele niepowtarzalnych akcji, dodatkowo do wygrania będą niesamowite nagrody, w tym tytułowy puchar Elovego E-Sports Cup.

Do gry Counter-Strike: Global Offensive zasiądzie 8 drużyn wyłonionych w drodze eliminacji z ponad 30 ekip z całej Polski. Spotkania rozpoczną się w sobotę, 14 kwietnia, o godzinie 10.00. Nie trzeba być zagorzałym fanem gier, żeby dać się ponieść emocjom jakie panują podczas turnieju na hali. Counter Strike, dzięki oparciu o działanie drużynowe nieustannie wywołuje wielkie emocje na całym świecie, wśród ludzi w różnym wieku. Inicjatywa bardzo przypadła do gustu węgorzewskiej młodzieży.

— Z tą grą jest tak jak z każdym innym sportem – polega na zdrowej rywalizacji, której nawet przez chwilę nie brakuje wśród graczy — mówi Krzysztof Sauter, opiekun Uczniowskiego Klubu e-sportowego Elovego i inicjator turnieju.
Na żywo mecze komentować będą najwięksi polscy streamarzy, wśród naszych gości zobaczycie między innymi takie sławy jak: Izak, Leh, MKRR, Dis, Arquel, Łozo, CTSG, Ptyś, Luure, TrolleQ, Czuga, Nervarien czy Vuzzey ale to tylko część z nich.

Podczas imprezy odbędzie się również zbiórka charytatywna dedykowana Łukaszowi Filipkowi. Dzięki rehabilitacjom istnieje duża sznasa na to, że chłopiec zacznie samodzielnie chodzić! Możemy więc cieszyć się niezapomnianymi wrażeniami oraz wesprzeć szczytny cel. Warto pomagać!


— Wstęp na naszą imprezę jest całkowicie darmowy. Startujemy już o godzinie 10.00, nie może Was zabraknąć! — dodaje Krzysztof Sauter. — Będzie to najbogatsza edycja naszej imprezy. Wkładamy w to całe serducho, przyjdźcie w dniach 14-15 kwietnia na Halę miejską w Węgorzewie! Pokażcie że tak duże wydarzenie ma tutaj rację bytu! Do zobaczenia!
Organizatorzy wydarzenia: Liceum Ogólnokształcące im. Gen. M. Zaruskiego w Węgorzewie, Uczniowski Klub E-Sportowy Elovego, Gmina Węgorzewo. Patronat: FantasyExpo.

Śledźcie szczegóły wydarzenia na facebooku: https://m.facebook.com/klubelovego/

Kontakt z organizatorami: 512-413-947 (Krzysztof Sauter), e-mail: elovego@o2.pl
(mk)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5