Tosia Wysocka pierwszą kandydatką na Małą Księżniczkę

2018-04-01 12:00:00(ost. akt: 2018-03-31 13:06:13)

Autor zdjęcia: Robert Wysocki

Kto nie marzy o tym, żeby choć przez chwilę poczuć się jak książę czy księżniczka? Państwa dzieci lub wnukowie mają na to szansę. Szukamy Małej Księżniczki i Małego Księcia i mamy już pierwsze zgłoszenie. Czekamy na kolejne!
Antonina Wysocka ma 4 lata i pochodzi z Węgorzewa. Do plebiscytu zgłosił ją dumny tata.
— Tosia lubi układać puzzle, rysować i bawić się kucykami pony — opowiada Robert Wysocki. — Jest radosna i lubi się przytulać. Uwielbia śpiewać i słuchać bajek czytanych na dobranoc przez mamę.

Z plebiscytem ruszyliśmy 27 marca, a zakończymy go 26 maja (o godz. 23:59). Tradycyjnie, zwycięska para, czyli ta która otrzyma najwięcej głosów, pojawi się na okładce Węgorzewskiego Tygodnia. W plebiscycie zostaną też wybrani Mały Książę i Mała Księżniczka Gazety Olsztyńskiej. Tytuły zdobędą dzieci, które otrzymają najwięcej głosów w całym województwie. Plebiscyt na etapie powiatowym rozpocznie się, gdy do każdej kategorii zostanie zgłoszonych minimum troje dzieci, jednocześnie każda kandydatorura bierze również udział w etapie regionalnym. Głosowanie będzie polegało na wysłaniu głosu SMS’em pod przypisany numer. Koszt jednego SMS’a wynosi 1,23 zł brutto. Czytelnik uczestniczący w głosowaniu może oddać dowolną liczbę głosów.

Zgłoszenie następuje poprzez nadesłanie drogą elektroniczną zdjęcia dziecka (na fotografii może być tylko jedna osoba) na adres: wegorzewo@gazetaolsztynska.pl Kandydatury dzieci można zgłaszać do dnia 23.05.2018 do godziny 12.00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB. Prawidłowe zgłoszenie dziecka do plebiscytu powinno zawierać: imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat, zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu, akceptację postanowień regulaminu oraz imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu. W temacie e-maila należy napisać: Mały Książę i Mała Księżniczka 2017.
2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5