Weekendowy maraton Counter Strike: Global Offensive

2016-04-11 11:10:16(ost. akt: 2016-04-11 15:16:51)
Daniel Podolak

Daniel Podolak

W ten weekend miała miejsce pierwsza edycja dwudniowego maratonu kultowej już gry Counter Strike: Global Offensive. W imprezie wzięło udział 16 drużyn z całego regionu, które walczyły o puchar, 2500 zł, skiny do gry o tej samej wartości , tablety oraz dyski.
Najbardziej wytrwali w boju okazali się gracze teamu Inetkox, którym udało się zagarnąć główną nagrodę. Rozgrywki meczowe były komentowane na żywo przez spikerów: Patryka Dzięcioła (Inetkoxtv), streamerkę Luuretv w towarzystwie Łukasza Maczugi (kanał GameProject).

W imprezie mogliśmy uczestniczyć, dzięki staraniom licealnego Klubu e- Sportowego Elovego, który zadbał o dobrą organizację, poczęstunek, prelekcję poświęconą fenomenowi gry oraz występ Magika Y- znanego ze swoich widowiskowych pokazów w „Mam Talent”.

W trakcie imprezy jedna z drużyn, Grottogg brała również udział w eliminacjach światowych. Maraton miał na celu promocję Liceum Ogólnokształcącego w Węgorzewie im. Gen. M. Zaruskiego jak i samo miasto. Impreza odbyła się dzięki owocnej współpracy z Gminą Węgorzewa, Klubu Sportowego Elovego oraz GameProject.
(Daniel Podolak)

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5