Wszyscy możemy pomóc – liczy się każda złotówka!

2016-03-26 15:50:32(ost. akt: 2016-03-26 17:04:53)
Ola, jest jedną z podopiecznych Fundacji "Przyszłość dla Dzieci". Dziewczynka od drugiego roku życia cierpi na autyzm. Po wielu nieudanych próbach, jej rodzice znaleźli skuteczną formę terapii, niestety wizyty są drogie, a żeby były skuteczne wymagają systematyczności. 2 kwietnia możesz wesprzeć leczenie Oli – jak? Aktywnie!
Obrazek w tresci

Charytatywny bieg dla Oli jest inicjatywą trenerów BiegamBoLubię Węgorzewo. W imprezie, która rozpocznie się w sobotę (2 kwietnia) mogą wziąć udział nie tylko doświadczeni biegacze, ale każdy, kto lubi aktywnie spędzać czas. Sam bieg będzie miał formę sztafety, w której udział wezmą czteroosobowe drużyny.

—To już trzeci sezon BiegamBoLubię Węgorzewo — mówi trener BBL Węgorzewo, Paweł Chodań — Tym razem startujemy z Biegiem dla Oli, która potrzebuje wsparcia finansowego na rehabilitację w związku z jej chorobą. Zapraszam wszystkich do aktywnego udziału! Będzie dużo atrakcji, nie tylko dla biegaczy!

Podczas sobotniego spotkania odbędzie się licytacja, z której pieniądze w całości zostaną przekazane na subkonto dziewczynki w Fundacji "Przyszłość dla Dzieci". Dzięki tej zbiórce Ola będzie mogła kontynuować najbardziej skuteczne do tej pory leczenie.

— Metoda, która okazała się właściwa dla Oli nie jest refundowana — tłumaczy Przemysław Królak, tata Oli — Żeby rehabilitacja przynosiła efekty, powinna odbywać się minimum 4 godziny w tygodniu. Wizyty są drogie, a my robimy, co możemy żeby systematycznie wozić na nie naszą córkę – to szansa zarówno dla niej jak i dla nas.

— Ważne jest, żeby ludzie wiedzieli jak mogą pomóc — tłumaczy Paweł Chodań. — Jeśli nie biegną, to przez licytację na miejscu, a jeśli nie chcą lub nie mogą przyjść, to mogą wpłacić pieniądze na konto Oli – każda złotówka jest ważna! Warto przybyć wraz z całą rodziną i spędzić miły dzień z BiegamBoLubię Węgorzewo!

— Córka odlicza już dni do 2 kwietnia — śmieje się mama Oli, Agnieszka Królak — Cieszy na samo spotkanie, wie, że wiele osób przyjdzie tam właśnie dla niej.
Nie zawiedźmy Oli, niech jej buzię zawsze rozpromienia uśmiech! Przyjdźmy i wesprzyjmy leczenie dziewczynki.

Organizatorzy zapewniają, że nie zabraknie atrakcji dla dzieci jak i dla dorosłych – będzie zumba, animacje, gry, zabawy, darmowe badania w punkcie sanepidu (ciśnienie, pojemność płuc, współczynnik BMI), możliwość rejestracji w bazie komórek macierzystych, ognisko z kiełbaskami i słodki poczęstunek.

To będzie dzień pełen sportowych wrażeń i zasłużonych endorfin – nie może Was tam zabraknąć!
(mk)

ORGANIZACYJNIE:

Miejsce: Stadion miejski przy ul. Turystycznej 13 w Węgorzewie
Data: 2 kwietnia (sobota)
Zapisy: Biuro zawodów, od godz. 9.00
Rozpoczęcie biegu: godz. 10.30

SUBKONTO OLI:
Fundacja "Przyszłość Dla Dzieci"
Nr. konta: 211240 1590 1111 0010 2531 7517
Tytułem: "Bieg dla Oli Królak"

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. agnostyk #1962474 | 176.221.*.* 27 mar 2016 09:20

    mam nadzieje że katolicy pomogą

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5