Sobota pełna energii i widowiskowych pokazów

2015-12-13 19:04:30(ost. akt: 2015-12-14 14:46:40)

Autor zdjęcia: Monika Kacprzak

Za nami jedno z najbardziej widowiskowych wydarzeń sportowych w sezonie jesiennym. III Pokaz Sztuk Walk zebrał liczne grono kibiców i widzów. Przed publicznością wystąpili sportowcy z sekcji Viet Tai Chi, Viet Vo Dao, Aikido, Karate Kyokushin oraz MMA.
Pokazy pełne energii i profesjonalizmu oraz niesamowita oprawa świetlna zrobiły na zebranych ogromne wrażenie. Była to niepowtarzalna okazja by w jednym miejscu, na własne oczy zobaczyć tak dużą różnorodność form walki. Sportowcy z sekcji Viet Tai Chi, Viet Vo Dao, Aikido, Karate Kyokushin i MMA stanęli na wysokości zadania, serwując nam niezwykle emocjonujące show.

Między pokazami swoje zdolności zaprezentowała akrobatyczna grupa Three My Family oraz dziewczęta z grup tanecznych „Amir” i „Daytan”. Godna podziwu była zaciętość i wielkie zaangażowanie z jakimi najmłodsi zawodnicy prezentowali zdobyte umiejętności. To chyba największa nagroda dla trenerów, którzy czujnie prowadzili i obserwowali cały pokaz.

Z roku na rok impreza nabiera rozpędu, widowiskowej oprawy i oczywiście gwiazdorskiego prowadzenia całego spotkania. Pokazy są również świetną okazją, by zachęcić do sportu dzieci oraz młodzież, chociaż śmiem twierdzić iż wielu dorosłych też zamarzyło rozpocząć przygodę z wybraną sztuką walki...

Więcej o imprezie przeczytacie w nadchodzącym wydaniu WT, a tymczasem zapraszam do galerii zdjęć.
(mk)


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5