Zawodnicy Akademii Sztuk Walki Novum przywieźli z Zambrowa 9 medali

2023-06-21 08:10:38(ost. akt: 2023-06-21 08:15:05)

Autor zdjęcia: Akademia Sztuk Walki Novum

W sobotę 17 czerwca do Zambrowa przyjechało ponad 300 karateków z 21 klubów z całej Polski w tym 15 osobowa grupa zawodników z Akademii Sztuk Walki-Novum Hrynowiecki Dojo Szczytno-Rozogi-Wielbark na VII Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Zambrowa.
Turniej rozegrany został dla zawodników startujących zarówno w kumite (z podziałem na początkujących i zaawansowanych) jak i w kata, w kategoriach wiekowych od 6-latków aż po dorosłych. Sędzią Głównym turnieju był Sensei Wojciech Rejterada 4 dan.

Rywalizacja stała na wysokim poziomie sportowym oraz organizacyjnym, mieliśmy możliwość oglądania wielu ciekawych i zaciętych pojedynków w grupie zaawansowanej i jak i w grupie początkującej , którzy pokazali charakter i odwagę mierząc się ze sobą. Zawodnicy z Akademii Sztuk Walki-Novum z przytupem zakończyli sezon startowy w roku szkolnym.
Obrazek w tresci

Nasi zawodnicy spisali się doskonale przywożąc do Szczytna aż 9 medali. Dla niektórych był to jeden z pierwszych startów w życiu. Mimo to pokazali na macie prawdziwą klasę i dużego ducha walki.

Dla klubu medale wywalczyli: Franciszek Modzelewski - 1 miejsce, Antoni Alancewicz- 1 miejsce - pierwszy start zawodnika 3 wygrane walki, Barbara Bałdyga - 2 miejsce, Szymon Modzelewski - 2 miejsce, Zofia Turowska - 3 miejsce, Jan Palak - 3 miejsce, Victoria Krzemińska - 3 miejsce, Łucja Alancewicz - 3 miejsce, Paweł Kocenko - 3 miejsce. Poza strefą medalową znaleźli się: Mateusz Kowalski, Piotrek Łuszczyk, Mikołaj Modzelewski, Ignacy Alancewiecz, Antoni Bałdyga, Gabriela Turowska.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom jak również tym , którzy tym razem nie wywalczyli miejsca na podium.

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5