Wrześniowa potańcówka w Białym Gruncie

2021-09-10 20:13:42 (ost. akt: 2021-09-10 20:36:34)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Wrześniowa potańcówka w Białym Gruncie na stałe wpisała się w kalendarz kulturalny tego sołectwa. Organizatorzy zapraszają do swojej małej ojczyzny!
W tym roku w sołectwie Biały Grunt pożegnanie wakacje pn. "Dziedzictwo Polskiej Łąki" odbędzie się w miłej, nieskrępowanej atmosferze wrześniowego popołudnia tj. soboty 11 września.

- Zapraszamy miłośników tańca i koneserów dobrego smaku
Będą tańce, hulanki, swawole - zapewnia Aneta Gut sołtys wsi Biały Grunt. - Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Tego dnia na terenie świetlicy wiejskiej pojawi się rachmistrz gminny, u którego można dokonać spisu powszechnego. Zachęcamy wszystkich chętnych, którym jeszcze nie udało się spisać.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00 różnymi atrakcjami dla najmłodszych. O godzinie 16.00 rozpocznie się konkurs kulinarny dla mieszkańców Białego Gruntu. Odbędą się też warsztaty z soli kąpielowych, KGW "Kobieca moc" przygotuje tradycyjne potrawy. Podczas imprezy będzie można podziwiać wystawę maszyn rolniczych.
Potańcówkę, która rozpocznie się o godz. 19.00 poprowadzi DJ Tomek.

Obrazek w tresci

N terenie świetlicy wiejskiej w Białym Gruncie pojawi się też mobilny punkt szczepień, gdzie będzie można się zaszczepić jednodawkową szczepionką Johnson&Johnson.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5