23-latek wybił szybę w mieszkaniu byłej partnerki

2020-11-06 09:34:15(ost. akt: 2020-11-06 09:43:48)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Zarzut zniszczenia mienia oraz zarzut naruszenia miru domowego usłyszał 23-letni mieszkaniec gminy Świętajno. Mężczyzna wybił szybę balkonową i wszedł do mieszkania swojej byłej partnerki. Następnie „rozgościł się” w jednym z pokoi i napisał sms-a do 20-latki o treści „czekam na Ciebie w domu”.
W środę 4 listopada tuż przed godziną 21:00 oficer dyżurny szczycieńskiej komendy otrzymał telefoniczne zgłoszeni, z którego wynikało, że w jednym z mieszkań położonych na terenie miasta doszło do awantury domowej.

Na miejsce zgłoszonej interwencji pojechali funkcjonariusze z referatu patrolowo – interwencyjnego. Mundurowi pod wskazanym adresem zastali 20-latkę, która oświadczyła, że do jej mieszkania pod jej nieobecność wszedł jej były partner. Kobieta dodała, że mężczyzna dostał się do środka poprzez wybicie szyby balkonowej. Następnie 23-latek „rozgościł się” w jednym z pokoi i napisał do niej sms-a o treści „czekam na Ciebie w domu”.

Roztrzęsiona kobieta natychmiast wróciła do swojego mieszkania, gdzie zastała byłego partnera. Gdy oświadczyła, że ma on je opuścić ten wszczął awanturę, podczas której wyzywał ją słowami wulgarnymi. 20-latka chwyciła za telefon i zadzwoniła na Policję, wtedy mężczyzna uciekł.

Szczycieńscy policjanci jeszcze tego samego dnia, zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Świętajno. Mężczyzna był nietrzeźwy, dlatego noc spędził w policyjnej celi. Usłyszał już zarzut zniszczenia mienia o wartości 600 złotych oraz zarzut naruszenia miru domowego. Niebawem stanie przed sądem, aby wytłumaczyć się ze swojego zachowania.


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5