Wszczął awanturę, bo było mu za zimno w mieszkaniu. Był pijany, poszukiwany i opiekował się małoletnią córką

2017-11-15 12:31:37 (ost. akt: 2017-11-15 12:45:21)

Autor zdjęcia: fot. Pixabay.com

Szczycieńscy policjanci zatrzymali 34-latka, który agresywnie zchowywał się w stosunku do wynajmującego mu mieszkanie właściciela. Mężczyzna był pijany i na dodatek opiekował się córeczką. Okazało się również, że 34-latek jest poszukiwany celem odbycia kary aresztu.
W poniedziałek, 13 listopada szczycieńscy policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z budynków mieszkalnych w Szczytnie. Jak ustalili funkcjonariusze 34-latek wynajmujący mieszkanie zarzucił właścicielowi, że w pomieszczeniach jest zbyt chłodno. Miedzy mężczyznami doszło do ostrej wymiany zdań i rękoczynów.
Obecność policjantów jeszcze bardziej ostudziła temperaturę spotkania. Jak się okazało lokator był nietrzeźwy a pod jego opieką znajdowała się małoletnia córka. Za to mężczyzna został ukarany mandatem karnym. Dziewczynka została przekazana pod opiekę trzeźwej cioci. Na tym interwencja policjantów się jednak nie zakończyła. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez sąd rejonowy w Szczytnie celem odbycia kary aresztu za popełnione wcześniej wykroczenie.
Ostatecznie z "chłodnego" mieszkania 34-latek został przewieziony do ciepłego aresztu. Tam spędzi najbliższe tygodnie.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5