Wesołych Świąt!

2016-12-24 14:00:00 (ost. akt: 2016-12-23 08:32:50)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia redakcja Naszego Mazura życzy wszystkim Czytelnikom, szczęścia, spokoju oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i sukcesów w pracy zawodowej! Niech ten magiczny czas przyniesie pokój, miłość i nadzieję!
Drodzy Czytelnicy! Czas świąt Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy i magiczny. Święta te, to w wielu krajach najważniejsze wydarzenie roku - okres radości i spokoju. Każdy z nas pewnie spędzi go w gronie rodzinnym – w miłym nastroju i radosnej atmosferze – przy Wigilijnym stole. Jest to najprzyjemniejsza część roku: spotkania z bliskimi, wolne od pracy dni, prezenty oraz pysznie zastawiony stół. Każdy z nas może też niezależnie od wieku stworzyć dobre relacje i ciepłą atmosferę nie tylko w okresie świątecznym. Zamiast obwiniać innych o mniejsze zainteresowanie powiedzmy wprost, że tęsknimy i potrzebujemy spędzić z nimi czas. Niezależnie od momentu warto próbować poprawiać ważne dla nas relacje. Lepiej mieć świadomość, że się próbowało niż poczucie, że nie zrobiło się nic lub za mało. Chcielibyśmy życzyć Państwu, abyście mogli zwolnić, mieć czas na ujrzenie świata pełnego blasku i uroku, abyście doświadczyli przyjaźni od bliskich i mieli możliwość przyjaźń tą odwzajemnić. Niech będzie to czas zamyślenia się nad wydarzeniami mijającego roku i snucia planów na przyszłość, tak aby nie zabrakło ani marzeń, ani okazji do ich spełnienia. Spokojnych, zdrowych i radosnych świąt!

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Zostań dziennikarzem obywatelskim

Podziel się informacją:

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5