Policjanci z wizytą w Przedszkolu „Kubuś Puchatek”

2016-10-05 08:13:44 (ost. akt: 2016-10-05 08:16:35)
Policjanci szczycieńskiej komendy odwiedzili dzieci w Przedszkolu „Kubuś Puchatek”. Mundurowi przypomnieli o zasadach poruszania się po drodze oraz o obowiązujących prawach i obowiązkach pieszego. Ogromną atrakcją dla dzieci była możliwość przymierzenia policyjnej czapki, kamizelki a także posiedzenia w radiowozie.
Wczoraj (4.10) około godziny 10:00 w Przedszkolu „Kubuś Puchatek” pojawili się policjanci szczycieńskiej komendy. Policjanci ruchu drogowego sierż. sztab. Przemysław Gastołek i post. Monika Łukasiak oraz dzielnicowy mł. asp. Wojciech Tworkowski spotkali się z dziećmi aby opowiedzieć o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze, wśród najmłodszych uczestników ruchu drogowego. Licznie zgromadzone przedszkolaki z zaciekawienie słuchały rad, które przekazali im funkcjonariusze.

Sierż. sztab. Przemysław Gastołek opowiedziała przedszkolakom o zagrożeniach z którymi mogą spotkać się na drodze oraz przypomniał o zasady prawidłowego przekraczania jezdni.

Następnie przedszkolaki miały okazję przymierzyć policyjną czapkę, kamizelkę a także posiedzieć w policyjnym radiowozie.

Wizyta funkcjonariuszy była ogromną atrakcją dla dzieci a zarazem wspaniała okazją aby promować wśród najmłodszych zasady bezpieczeństwa.
Na zakończenie przedszkolaki z „Kubusia Puchatka” wręczyły szczycieńskim policjantom własnoręcznie wykonane upominki.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5