Wspominamy razem Papieża
2015-03-31 13:30:16(ost. akt: 2015-03-31 13:41:18)
Papież z Polski już na zawsze odmienił oblicze pontyfikatu i zapisał się w pamięci milionów Katolików na całym świecie. O jego nieprawdopodobnym wpływie na życie ludzi mówiono wielokrotnie, a kolejne przykłady pojawiają się niemal co chwilę.
Z tej okazji 12 kwietnia w Kościele Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i Miejskim Domu Kultury w Szczytnie odbędzie się uroczystość będąca wspomnieniem o Papieżu Janie Pawle II.
Czytaj e-wydanie
">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Czytaj e-wydanie![](https://m.wm.pl/gofiles/TNMA_01.jpg)
![](https://m.wm.pl/gofiles/GOOL_01.jpg)
Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz TUTAJ ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Czytaj e-wydanie
![](https://m.wm.pl/gofiles/TNMA_01.jpg)
Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych
Zaloguj się lub wejdź przez![FB](/i/icons/fb.png)
ministrant #1703040 | 83.24.*.* 1 kwi 2015 06:13
To teraz będziemy mieli Aleję Watykańską.
odpowiedz na ten komentarz