Michał Trusewicz został zastępcą burmistrza Ochmana

2024-06-11 11:43:42(ost. akt: 2024-06-11 12:43:22)
Zastępcą burmistrza Szczytna został Michał Trusewicz.

Zastępcą burmistrza Szczytna został Michał Trusewicz.

Autor zdjęcia: UM Szczytno

Burmistrz Miasta Szczytno Stefan Ochman powołał swojego zastępcę. Z dniem 20 czerwca 2024 roku stanowisko to obejmie Michał Trusewicz.
Michał Trusewicz to urodzony w Szczytnie doświadczony urzędnik, który przez lata pracował w Regionalnej Izbie Obrachunkowej w Olsztynie. Obecnie pełni funkcję Naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej w Urzędzie Miejskim w Piszu.

- Rola zastępcy burmistrza to bardzo ciężka i odpowiedzialna praca. Dlatego na to stanowisko wybrałem osobę, która posiada wieloletnie doświadczenie urzędnicze i w mojej opinii jest w stanie sprostać stojącym przed nami wyzwaniami - mówi burmistrz Szczytna, Stefan Ochman. - Mamy wspólne cele, a głównymi z nich są rozwój naszego miasta oraz poprawa jakości życia Mieszkańców. Liczę na udaną i owocną współpracę – dodaje.

Jako zastępca Michał Trusewicz odpowiedzialny będzie m.in. za prowadzenie, nadzór i koordynację spraw realizowanych przez takie wydziały Urzędu Miejskiego w Szczytnie, jak: Wydział Gospodarki Miejskiej, Wydział Gospodarki Przestrzennej i Ochrony Środowiska oraz Wydział Funduszy Zewnętrznych i Informatyzacji.
Do jego zadań będzie należała również współpraca z podmiotami gospodarczymi realizującymi zadania miasta w zakresie usług komunalnych.

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5