Komenda Powiatowa Policji w Szczytnie po raz kolejny organizuje zbiórkę nakrętek w celu wsparcia akcji „Nakręć się na pomaganie”. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na leczenie Marcelinki z Pisza

2024-06-11 09:25:18(ost. akt: 2024-06-11 09:28:26)

Autor zdjęcia: KPP w Szczytnie

Po raz kolejny zachęcamy do włączenia się do charytatywnej akcji i przynoszenia nakrętek do Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. Dochód ze sprzedaży plastikowych nakrętek zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Marcelinki Żulińskiej z Pisza. To już ostatnia taka zbiórka, dlatego tym bardziej zapraszamy do wzięcia udziału.
Trwa VIII edycja akcji „Nakręć się na pomaganie”, którą prowadzi dzielnicowy z Komisariatu Policji w Białej Piskiej st. asp. Adam Trzonkowski. Tym razem dochód ze sprzedaży nakrętek zostanie przeznaczony na leczenie i rehabilitację Marcelinki Żulińskiej z Pisza.

Od września 2023 roku mieszkańcy powiatu piskiego oraz Komenda Powiatowa Policji w Piszu zbierają nakrętki, aby pomóc Marcelince w powrocie do zdrowia. Policjanci i pracownicy z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie również dołączyli do tego przedsięwzięcia. Zachęcamy do udziału w akcji i przynoszenia nakrętek do komendy, gdzie będzie można zostawić je w wyznaczonym miejscu.

Nakrętki zbieramy do 30 czerwca 2024 roku.
(ep)
Obrazek w tresci

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5