Są miejsce w świątkowskim żłobku

2017-05-12 14:26:39 (ost. akt: 2017-05-12 14:32:03)
Jeszcze osiem miejsc czeka na maluchów w Żłobku Publicznym w Świątkach. — Pierwszeństwo mają dzieci z naszej gminy. Ale jeśli nie będzie chętnych, przyjmiemy maluchy spoza — informuje Anna Kur, dyrektor Żłobka Publicznego w Świątkach.

Dlaczego warto posłać dziecko do świątkowskiego żłobka? Jest wiele powodów. — Po pierwsze, oferujemy różnego rodzaju zajęcia sprzyjające właściwemu rozwojowi dziecka, który jest tak ważny zwłaszcza w wieku do lat 3: dydaktyczne, ruchowe, plastyczne. Wszystkie oczywiście dostosowane są do potrzeb i do wieku maluchów, pod okiem fachowej i wykwalifikowanej opiekunki. Po drugie, mamy nowy, nowoczesny i wspaniały plac zabaw. Po trzecie, żłobek może pochwalić się bardzo dobrymi i nowymi warunkami lokalowymi. Dzieci korzystają z bawialni i z sypialni. Po czwarte, maluchy, które dostaną się do żłobka w tym naborze, będą mieć zapewnioną opieką już od 1 września 2017 r. do końca sierpnia 2018 r.

Na razie wpłynęło 12 podań. Zachęcamy bardzo rodziców, którym leży na sercu właściwy rozwój ich dzieci do składania podań — mówi dyrektor żłobka.

Publiczny Żłobek w Świątkach to inwestycja, która powstała z dotacji Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi do lat 3 „Maluch” — edycja 2016 oraz ze środków własnych gminy Świątki

at

Źródło: Gazeta Olsztyńska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5