Leśniewo. Idealne miejsce letniego wypoczynku

2017-07-02 08:00:00 (ost. akt: 2017-07-01 17:56:05)
Każdy potrzebuje czasem odrobiny wyciszenia, odpoczynku bądź chwili wytchnienia, chroniąc się tym samym od zgiełku codzienności, nadmiaru pracy oraz natłoku myśli i spraw, które dają nam się we znaki. Kompleks rekreacyjno - sportowy w Leśniewie to idealne miejsce wypoczynku rodzin z dziećmi, grup znajomych i przyjaciół oraz turystów zwiedzających nasz region - wieczór po pracy, letni weekend lub urlop na naszym polu namiotowym.
Dla osób, które pragną czynnie zagospodarować swój wolny czas istnieje możliwość wynajęcia sprzętu wodnego (kajaki, rowery wodne, łódź wiosłowa). W ofercie wypożyczalni dostępne są również leżaki plażowe oraz grille. Na terenie obiektu znajduje się także boisko do siatkówki plażowej. Dzieciom czas umili plac zabaw, gra w badmintona, skakanki lub gry planszowe.

Do dyspozycji odwiedzających są wiaty wypoczynkowe, parking, węzeł sanitarny oraz pomost, z którego wieczorami można podziwiać przepiękne zachody słońca.
Jezioro Rydzówka, przy którym położony jest kompleks, to odpowiednie miejsce dla zapalonych wędkarzy. Z tego tytułu proponujemy również odwiedzenie naszej Izby Rybaka poświęconej wędkarstwu. Stworzona została także ścieżka edukacyjna dotycząca ryb słodkowodnych i okolicznych zabytków.

Nasi pracownicy - w miarę wiedzy i możliwości - służą swoją pomocą.
Nasz obiekt położony jest na trasie systemu ścieżek rowerowych Green Velo. Dlatego szczególnie gorąco zapraszamy do nas turystów podróżujących rowerami. Oferowane przez nas pole namiotowe z pewnością spełni wszelkie oczekiwania właścicieli jednośladów.

Więcej informacji na temat kompleksu, a także cennika usług można uzyskać na stronie internetowej Gminy Srokowo, a także na naszym profilu na Facebooku pod hasłem: Kompleks rekreacyjno - sportowy w Leśniewie.

(GS)


Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszego kompleksu, zlokalizowanego w Leśniewie nad Jeziorem Rydzówka, na którym czeka na Państwa:
• Obozowisko turystyczne
• Pomost
• Wiata, miejsce na grilla i na ognisko
• Boisko do piłki siatkowej
• Plac zabaw dla dzieci
• Wypożyczalnia sprzętu wodnego (rowery wodne, łódka, kajaki)
• Parking (w tym bezpłatny parking dla rowerzystów)
• Węzeł sanitarny (prysznic, WC)

KOMPLEKS REKREACYJNO-SPORTOWY NAD JEZIOREM RYDZÓWKA ZAPRASZA:

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5