Ważne zwycięstwo Znicza

2023-10-24 12:00:00(ost. akt: 2023-10-24 12:24:49)

Autor zdjęcia: Paweł Piekutowski

PIŁKA NOŻNA\\\ W IV lidze bardzo blisko sprawienia niespodzianki był Constract, bo do 90. minuty remisował 3:3 w Biskupcu.
Debiut trenera Wojciecha Figurskiego w nowym klubie zakończył się ostatecznie porażką, bo w doliczonym czasie gola na wagę trzech punktów zdobył dla Tęczy Patrycjusz Malanowski.
Do sporej niespodzianki doszło natomiast w Jezioranach, gdzie domowe spotkania rozgrywa DKS Dobre Miasto. Gospodarze jedynie zremisowali 3:3 z rezerwami Stomilu, które w tabeli zajmują przedostatnie miejsce. Na dodatek DKS remis także uratował w doliczonym czasie.
Z kolei Granica wróciła na zwycięską ścieżkę, jednak podopieczni Adama Fedoruka mocno męczyli się z Olimpią Olsztynek, zdobywając zwycięską bramkę w… 90. minucie! Gola na wagę trzech punktów strzelił Patryk Policha.
Mecz kolejki rozegrano jednak w Elblągu - rezerwy Olimpii dwukrotnie obejmowali prowadzenie, ale trzy punkty ostatecznie pojechały do Białej Piskiej.

* Tęcza Biskupiec - Constract Lubawa 4:3 (0:2)
0:1, 0:2 - Rykaczewki (12, 28), 1:2, 2:2 - Chabera (63, 81), 3:2 - Malanowski (84), 3:3 - Banach (88), 4:3 - Malanowski (90+3)

* DKS Dobre Miasto - Stomil II Olsztyn 3:3 (1:2)
0:1 - Shinonaga (14), 1:1 - Radzki (27), 1:2 - Gawdziński (28), 2:2 - Bah (71), 2:3 - Stromecki (88), 3:3 - Rytelewski (90+2)

* Polonia Iłowo - Mamry Giżycko 1:2 (0:1)
0:1 - Drażba (43), 0:2 - Waszczyn (68), 1:2 - Kruszyński (83)

* Motor Lubawa - Mrągowia Mrągowo 0:1 (0:0)
0:1 - Skrzęta (74)

* Granica Kętrzyn - Olimpia Olsztynek 1:0 (0:0)
1:0 - Policha (90)

* Mazur Ełk - Polonia Lidzbark Warmiński 1:1 (0:0)
0:1 - Bogdański (72), 1:1 - Gondek (83)

* Jeziorak Iława - Rominta Gołdap 1:3 (1:1)
0:1 - Radzikowski (24), 1:1 - Galas (33), 1:2, 1:3 - Radzikowski (49, 85)

* Olimpia II Elbląg - Znicz Biała Piska 2:3 (1:1)
1:0 - Tobojka (33), 1:1 - Owsiannikow (39), 2:1 - Kardyś (53), 2:2 - Pietkiewicz (64), 2:3 - Sziszkin (66)