Niewielkie kłopoty mistrzów Polski

2023-09-06 12:10:29(ost. akt: 2023-09-06 12:24:25)

Autor zdjęcia: facebook/Constract/szostekfoto.pl

FUTSAL\\\ Od zwycięstwa z FC Toruń nowy sezon Ekstraklasy rozpoczął Constract Lubawa, obrońca mistrzowskiego tytułu.
* Constract Lubawa - FC Reiter Toruń 4:3 (1:1)
0:1 - Elsner (14), 1:1 - Raszkowski (16), 2:1 - Pedro (27), 3:1 - Sendlewski (28), 4:1 - Lemos (33), 4:2 - Elsner (37), 4:3 - Wojciechowski (36)

Mecz w Lubawie kończył pierwszą kolejkę Fogo Futsal Ekstraklasy. Gospodarze byli zdecydowanym faworytem, jednak ekipa z Torunia tanio skóry nie sprzedała. Goście najpierw objęli prowadzenie, a mistrzowie Polski na odpowiedni poziom wskoczyli dopiero po przerwie, zdobywając trzy gole w zaledwie sześć minut. Nie załamało to jednak gości, którzy cztery minuty przed końcem strzelili kontaktową bramkę. Na więcej już ich jednak nie było stać.