Szkoda straconej szansy

2023-02-14 10:10:23(ost. akt: 2023-02-14 10:11:47)
Constract Lubawa - Piast Gliwice 3:3

Autor zdjęcia: Paweł Piekutowski

FUTSAL\\\ W 20. kolejce Ekstraklasy kibice w Lubawie obejrzeli emocjonujący mecz, w którym wicelider (Constract) zmierzył się z trzecim zespołem tabeli (Piast).
* Constract Lubawa - Piast Gliwice 3:3 (2:1)
0:1 - Bruno Graça (2), 1:1, 2:1, 3:1 - Jakub Raszkowski (7, 8, 23), 3:2 - Dominik Śmiałkowski (36), 3:3 - Mateusz Madziąg (38 s)

Mecz lepiej rozpoczęli goście, ale potem hat-tricka zaliczył Jakub Raszkowski, w efekcie cztery minuty przed końcem wydawało się, że Constract zdobędzie komplet punktów, dzięki czemu utrzyma się na szczycie tabeli. Niestety, w ostatnich minutach szczęście było przy rywalach, którzy najpierw strzelili drugiego gola, po czym przy trzecim trafieniu wyręczył ich Mateusz Madziąg...
* Inne wyniki 20. kolejki: Jagiellonia Białystok - FC Toruń 1:1, Red Dragons Pniewy - Widzew Łódź 2:1, Legia Warszawa - AZS UŚ Katowice 1:3, Dreman Opole Komprachcice - AZS UW Wilanów 2:6, Red Devils Chojnice - Rekord Bielsko-Biała 1:5.
* Czołówka tabeli: 1. Rekord Bielsko-Biała - 51 (mecz mniej); 2. Constract Lubawa - 50; 3. Piast Gliwice - 43; 4. Futsal Leszno - 32 (mecz mniej); 5. Dreman Opole Komprachcice - 28.