Rozczarowanie w Łodzi

2023-02-05 20:18:11(ost. akt: 2023-02-05 20:20:08)
Widzewiak Fabio Nunes (z lewej) i Tomas Prikryl z Jagiellonii

Autor zdjęcia: PAP/Grzegorz Michałowski

EKSTRAKLASA\\\ W 19. kolejce spore rozczarowanie przeżyli kibice Widzewa, który zremisował z Jagiellonią, tracąc gola w ostatniej minucie meczu.
Jakby tego było mało to w pierwszej połowie łodzianie nie wykorzystali rzutu karnego. Jedynego gola dla gospodarzy w 78. min zdobył Domink Kun, były zawodnik Stomilu, który na boisku pojawił się zaledwie sześć minut wcześniej.

>> 19. kolejka: Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk 1:1 (Włodarczyk 45 k - Zwoliński 71), Radomiak Radom - Stal Mielec 1:0 (Rossi 24), Raków Częstochowa - Piast Gliwice 1:0 (Czerwiński 40 s), Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok 1:0 (Kun 78 - Kreuzriegler 90 s), Zagłębie Lubin - Legia Warszawa 1:2 (Łakomy 66 - Wszołek 37, Muçi 59), Lech Poznań - Miedź Legnica 1:0 (Ishak 17), Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 0:2 (Exposito 48, Expósito 85 k); poniedziałek: Korona Kielce - Cracovia (19); z powodu złego stanu boiska nie odbył się mecz Wisła Płock - Warta Poznań.