Zapraszamy wszystkich na mecz Stomilu

2022-04-18 17:20:15(ost. akt: 2022-04-19 08:09:36)

Autor zdjęcia: Artur Szczepański

I LIGA PIŁKARSKA\\\ Wyniki 28. kolejki tak się ułożyły, że we wtorek Stomil stanie przed kolejną szansą na wydostania się ze strefy spadkowej. Musi "tylko" w meczu z GKS Katowice zgarnąć komplet punktów. Początek o godzinie 20.30.
Od tej rundy stadion przy al. Piłsudskiego 69a pomieścić może cztery tysiące widzów na trybunie krytej. Wiosną komplet publiczności pojawił się tylko podczas marcowego meczu z Widzewem Łódź (0:2), gdy stęsknieni kibice przybyli zobaczyć Stomil pierwszy raz po zimowej przerwie. Komplet publiczności był także podczas listopadowego meczu z Zagłębiem Sosnowiec. Stomil wygrał 3:1, a gorący doping od pierwszej do ostatniej minuty ewidentnie poniósł wtedy biało-niebieskich do zwycięstwa.

Oby tak też było we wtorek wieczorem, tym bardziej że dzieci i młodzież do lat 18 wejdą na mecz za złotówkę!

* Wyniki 28. kolejki: Skra Częstochowa - Górnik Polkowice 2:2 (Ropski 27, 76 - Biernat 62, Bojdys 89), Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice 1:0 (Villa 90), Arka Gdynia - GKS Jastrzębie 3:2 (Alemán 15, Bednarski 48, Czubak 75 - Ochronczuk 3, Fábry 55), Chrobry Głogów - Korona Kielce 1:1 (Rzuchowski 47 - Łukowski 19 k), Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 0:0, Sandecja Nowy Sącz - Resovia 0:0, Podbeskidzie Bielsko-Biała - Miedź Legnica 1:1 (Biliński 90 - Carolina 24), wtorek: Odra Opole - GKS Tychy (18).