KLUB ROKU

2022-01-11 14:03:44 (ost. akt: 2022-01-12 21:36:30)
Bal Sportu i Biznesu

Bal Sportu i Biznesu

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

PLEBISCYT\\\ Przedstawiamy kandydatów w sms-owej kategorii Klub Roku.
Sms-y wysyłamy na numer 7248 (2,46 zł brutto), w treść wpisując jedynie kod (są zaznaczone na czerwono). Jeśli uważasz, że lista jest niekompletna, napisz na adres sport@gazetaolsztynska.pl

* Akademia Sportu Stomil Olsztyn go.kls.1
* AKS OSW Olsztyn go.kls.2
* Arrachion Iława go.kls.3
* Arrachion Olsztyn go.kls.4
* As Mrągowo go.kls.5
* Asy Dywity go.kls.6
* Atak Elbląg go.kls.7
* Automobilklub Warmiński go.kls.8
* AZS UWM Olsztyn go.kls.9
* AZS UWM Olsztyn Lakers go.kls.10
* Barkas Tolkmicko go.kls.11
* Bartoszycka Szkoła Taekwondo go.kls.12
* Bartoszycki Klub Kyokushin Karate go.kls.13
* Baza Mrągowo go.kls.14
* Berserker's Team Olsztyn go.kls.15
* BiegamBoLubię Wydminy! go.kls.16
* Błękitni Orneta go.kls.17
* Błękitni Pasym go.kls.18
* BSMS Bartoszyce go.kls.19
* Budowlani Olsztyn go.kls.20
* Champion Lubawa go.kls.21
* Concordia Elbląg go.kls.22
* Constract Lubawa go.kls.23
* Cresovia Górowo Iławeckie go.kls.24
* Czarni Olecko go.kls.25
* Dekorglass Działdowo go.kls.26
* Delfin Rybno go.kls.27
* DKS Dobre Miasto go.kls.28
* Drakens Iława go.kls.29
* Drwęca Nowe Miasto Lubawskie go.kls.30
* Drwęca Ostróda go.kls.31
* Elbląski Klub Karate go.kls.32
* Ełcki Klub Kyokushin Karate go.kls.33
* Ewingi Zalewo go.kls.34
* Fala Warpuny go.kls.35
* FC Dajtki go.kls.36
* GKS Dźwierzuty go.kls.37
* GKS Stawiguda go.kls.38
* GKS Szczytno go.kls.39
* GKS Wikielec go.kls.40
* Gmina Kozłowo go.kls.41
* Granica Kętrzyn go.kls.42
* Granica Zagaje go.kls.43
* Gwardia Olsztyn go.kls.44
* Gwardia Szczytno go.kls.45
* Hajduczek Olsztyn go.kls.46
* Hanza Elbląg go.kls.47
* Hetman Elbląg go.kls.48
* Iławski Klub Kyokushin Karate go.kls.49
* Indykpol AZS Olsztyn go.kls.50
* Jedynka KODO Morąg go.kls.51
* Jeziorak Iława go.kls.52
* Jurand Barciany go.kls.53
* Jurand Szczytno go.kls.54
* Kaczkan Huragan Morąg go.kls.55
* KKS Agapit Olsztyn go.kls.56
* Klub Żeglarski Ostróda go.kls.57
* Kłobuk Mikołajki go.kls.58
* Kontra Elbląg go.kls.59
* Kormoran Olsztyn go.kls.60
* Kormoran Zwierzewo go.kls.61
* Koszałek Opałek Węgorzewo go.kls.62
* KPR Elbląg go.kls.63
* KS Egida go.kls.64
* KS Mroczno go.kls.65
* KS Wojciechy go.kls.66
* LKS Różnowo go.kls.67
* Łyna Sępopol go.kls.68
* Mamry Giżycko go.kls.69
* Mazur Ełk go.kls.70
* Mazur Pisz go.kls.71
* Mazur Wydminy go.kls.72
* Mazury Mrągowo go.kls.73
* Meyer Elbląg go.kls.74
* Mini Soccer Academy go.kls.75
* MKS Działdowo go.kls.76
* MKS Korsze go.kls.77
* MKS Ruciane-Nida go.kls.78
* MKŻ Mikołajki go.kls.79
* MLKS Ostróda go.kls.80
* Morliny Ostróda go.kls.81
* MOS Ełk go.kls.82
* MOS Iława go.kls.83
* MOSIR Kętrzyn go.kls.84
* Motoklub Olsztyn go.kls.85
* Motor Lubawa go.kls.86
* Mrągowia Mrągowo go.kls.87
* Nenufar 5 Ełk go.kls.88
* Nippon Olsztyn go.kls.89
* OKSmoka Olsztyn go.kls.90
* OKSW Olsztyn go.kls.91
* OKŻ Olsztyn go.kls.91
* Olimpia Elbląg go.kls.93
* Olimpia Kickboxing Nowe Miasto Lubawskie go.kls.94
* Olimpia Olsztynek go.kls.95
* Olsztyńska Szkoła Cheerleaders Soltare go.kls.96
* Olsztyńska Szkoła Chińskich Sztuk Walki Shaolin go.kls.97
* Olsztyński Klub Kyokushin Karate go.kls.98
* Olsztyńskie Stowarzyszenie Ju-Jitsu i Judo go.kls.99
* Omulew Wielbark go.kls.100
* Orka Iława go.kls.101
* Orlęta Reszel go.kls.102
* Orzeł Elbląg go.kls.103
* Orzeł Janowiec Kościelny go.kls.104
* Ossa Biskupiec Pomorski go.kls.105
* Ostródzianka Ostróda go.kls.106
* Ostródzki Klub Kyokushin Karate go.kls.107
* Pisa Barczewo go.kls.108
* Plastex Kayak Sport Club Olsztyn go.kls.109
* Płomień Turznica go.kls.110
* Pojezierze Prostki go.kls.111
* Polmlek OSiR Lidzbark Warmiński go.kls.112
* Polonia Iłowo go.kls.113
* Polonia Lidzbark Warmiński go.kls.114
* Polonia Markusy go.kls.115
* Polonia Pasłęk go.kls.116
* Radomniak Radomno go.kls.117
* Rominta Gołdap go.kls.118
* Rugby Gietrzwałd go.kls.119
* Salęt Boże go.kls.120
* SKS Szczytno go.kls.121
* Smok Orneta go.kls.122
* Sokół Ostróda go.kls.123
* Start Elbląg go.kls.124
* Start Nidzica go.kls.125
* Start Olsztyn go.kls.126
* Stomil Olsztyn go.kls.127
* Stomilanki Olsztyn go.kls.128
* Szczypiorniak Olsztyn go.kls.129
* Śniardwy Orzysz go.kls.130
* Tęcza Biskupiec go.kls.131
* Tęcza Miłomłyn go.kls.132
* Tomita Elbląg go.kls.133
* Truso Elbląg go.kls.134
* Tygrys Elbląg go.kls.135
* UKS SMS Olsztyn go.kls.136
* UKS TRS Susz go.kls.137
* Unia Susz go.kls.138
* Vęgoria Węgorzewo go.kls.139
* Victoria Bartoszyce go.kls.140
* Victoria Morąg go.kls.141
* Viking Elbląg go.kls.142
* Wałpusza 07 Jesionowiec go.kls.143
* Warmia Biskupiec go.kls.144
* Warmia Energa Olsztyn go.kls.145
* Warmia i Mazury Olsztyn go.kls.146
* Warmig Olsztyn go.kls.147
* Warmińsko-Mazurski Klub Lekkiej Atletyki Masters go.kls.148
* Wel Bratian go.kls.149
* Wicher Gwiździny go.kls.150
* Wilczek Wilkowo go.kls.151
* Wir Iława go.kls.152
* Wiraż Bartoszyce go.kls.153
* WMKS Olsztyn go.kls.154
* Yankees Działdowo go.kls.155
* Zamek EXPOM Kurzętnik go.kls.156
* Zatoka Braniewo go.kls.157
* Znicz Biała Piska go.kls.158
* Zryw Volley Iława go.kls.159
* Żagiel Piecki go.kls.160