Piłkarski weekend

2021-09-17 12:27:07 (ost. akt: 2021-09-17 12:28:49)
Paweł Sagan zdobył dwie bramki dla Jezioraka Iława w meczu z Polonią Iłowo

Paweł Sagan zdobył dwie bramki dla Jezioraka Iława w meczu z Polonią Iłowo

Autor zdjęcia: Mateusz Partyga

Po zwycięstwie w zaległym spotkaniu Jeziorak Iława awansował na fotel wicelidera forBET IV ligi.
W zaległym spotkaniu forBET IV ligi Jeziorak Iława na wyjeździe pokonał 2:1 Polonię Iłowo (Kruszyński 22 - Sagan 31, 58). - Znowu wróciliśmy z dalekiej podróży, bo w kolejnym meczu zaczynamy od straconej bramki w pierwszej połowie - ocenił Wojciech Tarnowski, trener Jezioraka. - Na szczęście szybko udało się wyrównać. Mieliśmy też w drugiej połowie okazje, żeby zamknąć mecz, ale nie potrafiliśmy tego zrobić, stąd nerwówka do ostatniego gwizdka. Sukces na razie rodzi się w bólach, ale na szczęście z happy endem.

* 7. kolejka forBET IV ligi, sobota: Pisa Barczewo - Błękitni Pasym (16), Zatoka Braniewo - DKS Dobre Miasto (15), Błękitni Orneta - Jeziorak Iława (16), Olimpia II Elbląg - Kaczkan Huragan Morąg (16), Mrągowia Mrągowo - Mazur Ełk (16), MKS Korsze - Polonia Lidzbark Warmiński (16), Concordia Elbląg - Granica Kętrzyn (16); niedziela: Polonia Iłowo - Motor Lubawa (14).

PO 6 KOLEJKACH
1. Concordia 16 17:2
2. Jeziorak 15 12:4
3. Granica 13 15:7
4. Kaczkan 12 12:3
5. Motor 10 9:8
6. Pisa 10 6:5
7. Mrągowia 9 10:8
8. Mazur 9 10:10
9. Olimpia II 8 8:7
10. Polonia L. 8 8:7
11. Polonia I. 6 8:11
12. Błękitni O. 6 8:18
13. Korsze 4 7:13
14. DKS* 2 1:6
15. Zatoka 2 5:13
16. Błękitni P.* 1 4:18
* mecz mniej

7. kolejka grupy 1 klasy okręgowej, sobota: KS Wojciechy - Łyna Sępopol (16), MKS Jeziorany - Rominta Gołdap (17), Wilczek Wilkowo - Pojezierze Prostki (16), Vęgoria Węgorzewo - Omulew Wielbark (16), Orlęta Reszel - Victoria Bartoszyce (16), Żagiel Piecki - Czarni Olecko (16), Śniardwy Orzysz - Tęcza Biskupiec (16); niedziela: Naki Olsztyn - Rona 03 Ełk (16).
* Grupa 2, sobota: Unia Susz - Drwęca Nowe Miasto Lub. (16), Ossa Biskupiec Pomorski - MKS Miłakowo (17), Radomniak Radomno - Grunwald Gierzwałd (16), Warmia Olsztyn - Płomień Turznica (16), Olimpia Olsztynek - Polonia Pasłęk (16), Ewingi Zalewo - Delfin Rybno (16), Tęcza Miłomłyn - Kormoran Zwierzewo (16); niedziela: Czarni Rudzienice - Start Nidzica (16).
dryh, JK, zico