Gorączka sobotniej gali

2021-06-11 16:00:00 (ost. akt: 2021-06-11 00:22:42)
Laureaci 59. plebiscytu

Laureaci 59. plebiscytu

Autor zdjęcia: Zbigniew Woźniak

PLEBISCYT\\\ Podczas sobotniej gali w hotelu Marina Club poznamy wyniki 60. Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców Województwa w 2020 roku. Ogłosimy też zwycięzców kategorii sms-owych i skład plebiscytowej dziesiątki wszech czasów.
Sześćdziesiąta edycja plebiscytu przebiegła, niestety, w cieniu epidemii koronawirusa. Z tego powodu dopiero teraz - mniej więcej trzy miesiące później niż zwykle - ogłosimy wyniki głosowania. Niestety, z tych samych przyczyn musieliśmy zrezygnować z tradycyjnego balu, ograniczając się jedynie do - mamy nadzieję - równie udanej gali. Wezmą w niej udział sportowcy, czyli główni bohaterowie wieczoru, ale nie zabraknie też przedstawicieli władz lokalnych, biznesmenów oraz partnerów, którzy od lat współpracują z „Gazetą Olsztyńską”.
Przypominamy, że w tym roku za pomocą sms-ów nasi czytelnicy wybierali:
* Najpopularniejszego Sportowca
* Najpopularniejszego Sportowca Olsztyna
* E-Sportowca Roku
* Najpopularniejszy Klub Fitness/Siłownia
* Sportowy Talent Roku
* Najpopularniejszego Instruktora/Trenera Personalnego
* Najpopularniejszego Sportowca Powiatu Olsztyńskiego
* Biegacza Roku
* Akademickiego Sportowca bez Barier
* Sportowca bez Barier
* Najpopularniejszą Stadninę/Ośrodek Jeździecki
* Akademickiego Sportowca Roku
* Piłkarza Roku
* Klub Roku

Natomiast dziennikarze sportowi wybrali Trenera Roku oraz Sportowe Wydarzenie Roku. A że 60. edycja plebiscytu jest znakomitą okazją do różnych podsumować, więc ogłosimy nazwiska plebiscytowej dziesiątki wszech czasów. Warto wspomnieć, że przez te wszystkie lata przez „złotą” dziesiątkę przewinęło się aż 254 sportowców. Rekordzista laureatem naszego plebiscytu był aż... 19 razy (w latach 1984-2017)!
W poniedziałek do „Gazety Olsztyńskiej” będzie dołączony 16-stronicowy bezpłatny dodatek poświęcony sobotniej gali, zatem zachęcamy do lektury.
dryh2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD