Medaliści z Kurzętnika i Nowego Miasta

2021-05-26 17:00:00(ost. akt: 2021-05-26 16:16:31)
Leszek Jobs i jego młodzi podopieczni

Leszek Jobs i jego młodzi podopieczni

Autor zdjęcia: archiwum klubu

SPORTY WALKI\\\ Kick-boxerzy Zamku Expom Kurzętnik i Olimpii Nowe Miasto Lubawskie wzięli udział w mistrzostwach Polski juniorów i kadetów w formułach Light Contact i Kick Light.
We Włoszakowicach koło Leszna rywalizowało 204 juniorów i 354 kadetów z 87 klubów, w tym 14 z Zamku i Olimpii (5 juniorów i 9 kadetów).
- Były to bardzo wyczerpujące zawody - przyznaje Leszek Jobs z Kurzętnika. - Duża liczba startujących spowodowała, że zawody - choć toczyły się na czterech matach - jednego dnia trwały nawet 13 godzin. Łącznie wywalczyliśmy 6 medali – 3 srebra i 3 brązowe krążki, a do pełni szczęścia zabrakło tylko złotego medalu, choć był dosłownie na wyciągnięcie ręki. Jak przystało na wojowników nie załamujemy jednak rąk, tylko wracamy do treningów i pracujemy dalej, bo przed nami kolejne starty. Już niedługo do rywalizacji dołączą przecież seniorzy Zamku i Olimpii - kończy trener Jobs
* Medaliści, juniorzy: Mieszko Siemiątkowski (srebro), Samanta Klein (srebro); kadeci: Kacper Olęcki (srebro), Maciek Szwechowicz (brąz), Dawid Mączkowski (brąz), Amelia Rzepecka (brąz)
* Inne wyniki: 7. m - Łukasz Gumiński, Kamil Laskowski, Kamil Mączkowski; 8. m - Paulina Jabłońska.