Na boiskach III i IV ligi

2021-04-16 13:42:08 (ost. akt: 2021-04-16 13:44:30)
Warmia Olsztyn - Delfin Rybno 4:3

Warmia Olsztyn - Delfin Rybno 4:3

Autor zdjęcia: Artur Szczepański

Czwartoligowcy odrobili zaległości, a podczas weekendu rozegrają 24. kolejkę.
* Warmia Olsztyn - Delfin Rybno 4:3 (1:1)
0:1 - Jabłonowski (31), 1:1 - Filipek (32), 2:1 - Wiśniewski (58), 2:2 - Zieliński (65), 3:2 - Filipek (69), 3:3 - Choma (76), 4:3 - Laszuk (84)

* Błękitni Orneta - Granica Kętrzyn 1:1 (1:0)
1:0 - Dzierzkiewicz (12), 1:1 - Swacha-Sock (75)

* Zatoka Braniewo - Motor Lubawa 0:2 (0:2)
0:1 - Gajewski (20), 0:2 - Goździejewski (41)

* 24. kolejka, sobota: Warmia Olsztyn - Jeziorak Iława (17), Delfin Rybno - Olimpia Olsztynek (15:30), Zatoka Braniewo - MKS Korsze (15), Tęcza Biskupiec - Pisa Barczewo (16 w Barczewie), Mrągowia Mrągowo - Polonia Lidzbark Warmiński (16), Mamry Giżycko - Granica Kętrzyn (16), Mazur Ełk - Motor Lubawa (16); niedziela: Stomil II Olsztyn - Błękitni Orneta (11 w Mrągowie na bocznym boisku Stadionu Miejskiego), Olimpia II Elbląg - Błękitni Pasym (16).

PO 23 KOLEJKACH
1. Mamry 56 92:32
--------------------------------
2. Mrągowia 53 56:27
3. Polonia 46 63:29
4. Motor 46 43:23
5. Zatoka 41 56:46
6. Pisa 34 47:45
7. Jeziorak 34 63:48
8. Korsze 34 43:41
9. Olimpia II* 33 43:33
10. Błękitni P. 32 44:53
11. Granica* 32 43:39
12. Mazur 28 38:34
13. Błękitni O. 26 28:30
14. Warmia 25 25:57
15. Delfin 22 35:62
16. Tęcza 19 33:78
17. Stomil II 16 35:60
18. Olimpia 8 32:82
* mecz zaległy

* 24. kolejka III ligi, sobota: Znicz Biała Piska - Pogoń Grodzisk Maz. (14), KS Wasilków - Kaczkan Huragan Morąg (16), Broń Radom - Concordia Elbląg (17), Legionovia Legionowo - Polonia Warszawa, Unia Skierniewice - Legia II Warszawa, Jagiellonia II Białystok - Świt Nowy Dwór Maz., KS Kutno - Pelikan Łowicz, Błonianka Błonie - Sokół Aleksandrów Łódzki, RKS Radomsko - Ruch Wysokie Maz., Olimpia Zambrów - Lechia Tomaszów Maz., Ursus Warszawa - GKS Wikielec (19 maja).


III LIGA
1. Pogoń 53 51:20
2. Legionowo 45 35:21
3. Świt 43 43:25
4. Unia 42 43:26
5. Znicz 40 40:29
6. Polonia 38 38:25
7. Jagiellonia II* 38 42:33
8. Legia II 37 42:28
------------------------------------------------
9. Kutno 36 34:32
10. Sokół 34 37:20
11. Pelikan 33 34:33
12. Błonianka 33 43:35
13. Radomsko 30 32:31
14. Lechia 30 31:47
15. Concordia 28 28:30
-----------------------------------
16. Wikielec 28 33:45
17. Broń 27 25:38
18. Ursus 25 30:35
19. Olimpia 19 30:44
20. Ruch 18 22:46
21. Huragan 17 25:45
22. Wasilków 11 16:66

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD