Rąbek uchylony po raz drugi

2021-03-24 12:00:00(ost. akt: 2021-03-24 10:43:19)
PLEBISCYT\\\ Dni mijają, kupony przybywają, a mężczyźni w dziesiątce wciąż trzymają się mocno! Dodajmy, że wszyscy reprezentują olsztyńskiej kluby.
Kiedy po raz pierwszy zdradziliśmy przebieg głosowania kuponowego, okazało się, że w czołowej dziesiątce byli sami mężczyźni, którzy na dodatek reprezentowali jedynie kluby ze stolicy regionu. Wyniki te ewidentnie wzięła sobie do serca pani Krystyna Bilska z Olsztyna, bowiem na jej kuponie kobiety okupują cztery czołowe miejsca (Joanna Markiewicz, Paula Plichta, Joanna Jędrzejczyk i Monika Pudlis). Niestety, niewiele to zmieniło, bo 60. edycja plebiscytu jak na razie wciąż jest zdominowana przez tzw. brzydszą płeć. Co prawda w porównaniu z poprzednim notowaniem z dziesiątki wypadli specjalista od żagli i koni mechanicznych, ale za to w ich miejsce wskoczył reprezentant sportów walki oraz zawodnik, który bez piłki żyć nie może.

Generalnie w dziesiątce jest aż pięciu miłośników różnych rodzajów piłek, poza tym pięciu nigdy do tej pory nie miało okazji zatańczyć na naszym balu sportowca. Inna sprawa, że nawet jeśli w tym roku znajdą się wśród laureatów, to i tak z tymi tańcami może być problem, bo jak na razie cały świat tańczy jedynie tango corona i twist wirusa.

Najpopularniejszych sportowców można wybierać także za pomocą sms-ów, więc teraz czas na przedstawienie czołówki kategorii Najpopularniejszy Sportowiec 2020 Roku w kategorii sms:
1. Marcin Malewski (piłka ręczna, Warmia Energa Olsztyn) go.sp.40; 2. Tomasz Kraczkowski (pływanie, Swimland Olsztyn) go.sp.84; 3. Aniela Kozłowska (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.sp.31; 4. Sławomir Jabłoński (lekka atletyka, Warmińsko-Mazurski Klub Lekkiej Atletyki Masters) go.sp.79; 5. Konrad Bukowiecki (lekka atletyka, AZS UWM Olsztyn) go.sp.8; 6. Kacper Jurczak (finswimming, Amfiprion Olecko) go.sp.87; 7. Szymon Kapała (pływanie, Kormoran Olsztyn) go.sp.24; 8. Jakub Pączkowski (trójbój siłowy, Mendelejew Team Iława) go.sp.48; 9. Krzysztof Sartanowicz (motocross, Moto Klub Lidzbark Warmiński) go.sp.59; 10. Krzysztof Dowgierd (szermierka, Hajduczek Olsztyn) go.sp.15.
Sms-y wysyłamy na numer 7248 (2,46 zł brutto), w treść wpisując jedynie kod (są zaznaczone na czerwono). Pełna lista kandydatów oraz wszystko o 60. plebiscycie na sport.wm.pl.