Stomil kontra mistrz Polski

2021-01-27 13:45:10 (ost. akt: 2021-01-27 13:52:44)

Autor zdjęcia: Paweł Piekutowski

Stomil Olsztyn rozegra dzisiaj sparing z Legią Warszawa. Początek spotkania w Legia Training Center zaplanowano na godz. 15.
Sparing z mistrzem Polski jest jedną z atrakcji obozu w Siedlcach, gdzie od piątku olsztynianie przygotowują się do pierwszoligowego sezonu.

Warto przypomnieć, że we wcześniejszych sparingach Stomil wygrał 6:1 z Kaczkanem Huragnem Morąg i 4:1 z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

Natomiast w Olsztynie doszło do zmian w radzie nadzorczej Stomilu, bowiem rezygnację złożył Ireneusz Sobieski.

- Proszę tylko nie traktować tej informacji jako sensacji - powiedział w rozmowie ze stomil.olsztyn.pl Ireneusz Sobieski. - Tak byłem umówiony z Michałem Brańskim, że na początku pomogę mu i będę łącznikiem między nim a lokalnym środowiskiem. Moja rola się skończyła, a szczerze mówiąc mam też mało czasu. Nic nadzwyczajnego się nie stało. Gdyby w przyszłości była taka okazja zostać współwłaścicielem klubu to pewnie bym to rozważył jeszcze raz. Nadal zostaje sponsorem klubu i będę pomagał, o ile nie będą żadnych głupot robić. Obecnie mocno wierzę w Grzegorza Lecha i jego działania. Nadal jestem sympatykiem klubu i przyglądam się temu, co się dzieje w klubie. Wcześniejsze ruchy mi się nie podobały i mówiłem o tym. Absolutnie nie miałem prawa do decydowania. Teraz uważam, że najgorsze już za nami. Wszyscy razem trzymamy za to kciuki.

Firma DBK, której właścicielem jest Ireneusz Sobieski, to wieloletni sponsor olsztyńskiego klubu.
Przewodniczącym Rady Nadzorczej jest większościowy właściciel klubu Michał Brański, a skład rady uzupełniają: Michał Żukowski i Bogusław Żmijewski.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

Unia Europejska

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.