2021-01-23 17:22:08(ost. akt: 2021-01-23 17:26:08)

Autor zdjęcia: Paweł Piekutowski

W piątek Stomil rozpoczął obóz w Siedlcach, a w sobotę rozegrał sparing z mocnym trzecioligowcem.
* Stomil Olsztyn – Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:1 (2:0)

1:0 – Spychała (10), 2:0 – Szczutowski (23), 3:0 – Hinokio (48), 4:0 – van Huffel (68), 4:1 – Kołaczek (69)

STOMIL, I połowa: Skiba – Bucholc, Remisz, Byrtek, Carolina, Jońca – Łuczak, Skrzypczak, Spychała, Szramka; II połowa: Kanclerz – Sierant, Mosakowski, Byrtek (65 Carolina), Szabaciuk, Straus – Hinokio, Ogrodowski, Spychała (60 Dajnowski), van Huffel – zawodnik testowany.

Trener Adam Majewski dał odpocząć Viaceslavsovi Kudrjacevsowi, Jakubowi Tecławowi i Grzegorzowi Kuświkowi. Ten ostatni zmaga się z lekkim stłuczeniem kostki i podczas sparingu tylko truchtał wokół boiska. Reszta zawodników została podzielona na dwa zespoły, które zagrały po 45 minut.

Mecz odbył sie w świetnych warunkach, na bardzo dobrze przygotowanej sztucznej murawie. Stomil zagra ofensywnie i, jak na pierwszoligowca przystało, nie dał szans niżej notowanemu rywalowi.