NAJPOPULARNIEJSZY TRENER/INSTRUKTOR PERSONALNY - GŁOSOWANIE SMS-OWE

2021-01-13 12:00:00 (ost. akt: 2021-03-16 14:18:15)

Autor zdjęcia: Grupa WM

W konkursie sms-owym Najpopularniejszy Instruktor/Trener Personalny jest 31 kandydatów, ale to się może zmienić, bo lista jest otwarta.
Jeśli uważasz, że kogoś na tej liście brakuje, napisz do nas na adres sport@gazetaolsztynska.pl. Przypominamy, że głosujemy tylko sms-owo. Sms-y wysyłamy na numer 7248 (2,46 zł brutto), w treść wpisując kod przypisany wybranej przez nas kandydaturze (kody są zaznaczone na czerwono).

* Rafał Ambo (R.AMBO Park, Olsztyn) go.ni.1
* Igor Berezovskyi (Planeta Formy, Olsztyn) go.ni.2
* Beata Bertolassi (Olsztyn) go.ni.3
* Gabriela Chmielewska (Fitnesska, Olsztyn go.ni.4
* Monika Gauk-Bujalska (Fitnesska, Olsztyn) go.ni.5
* Anna Godlewska (Klub Body Perfect, Olsztyn) go.ni.6
* Natalia Grabowska (Fitnesska, Olsztyn) go.ni.7
* Natalia Grala (Lion Workout, Giżycko) go.ni.8
* Przemysław Grala (Lion Workout, Giżycko) go.ni.9
* Kacper Grażul (Siłownia KG Gym, Olsztyn) go.ni.10
* Piotr "Jopter" Haraburda (RIO Jits & Gym, Olsztyn) go.ni.11
* Robert Kaczkowski (Klub Body Perfect, Olsztyn) go.ni.12
* Anna Kaim (Planeta Formy, Olsztyn) go.ni.13
* Jakub Koszczka (Klub Body Perfect, Olsztyn) go.ni.14
* Miłosz Lenart (trener biegowy, ML Kętrzyn) go.ni.15
* Izabela Łagun (Fitnesska, Olsztyn) go.ni.16
* Anna Marcinkiewicz (Pole Dance Studio Anabelle Academy, Olsztyn) go.ni.32
* Ewa Najmowicz (Oddział Leczenia Otyłości, Miejski Szpital Zespolony, Olsztyn, Hotel Warmia Park, Pluski) go.ni.17
* Patrycja Polakowska (Klub Body Perfect, Olsztyn) go.ni.18
* Paweł Pszczółkowski (trener biegowy Pszczółkowski Team, Olsztyn) go.ni.19
* Anna Reszka (Fitness Kętrzyn) go.ni.20
* Beata Rosińska (Fit&Fun Dance, Olsztyn) go.ni.21
* Paweł Smolik (Camel Fight Club Olsztyn) go.ni.22
* Sylwia Taczała (Olimpia Fitness Club, Olsztyn) go.ni.23
* Rafał Truszkowski (Siłownia Dragon, Kętrzyn) go.ni.33
* Adrian Turkowski (CTS Centrum Treningowo-Szkoleniowe, Olsztyn) go.ni.24
* Patrycja Wieczorek (Planeta Formy, Olsztyn) go.ni.25
* Artur Wilemski (Fitness Sport Studio, Olsztyn) go.ni.26
* Marcin Woźniak (Olsztyńskie Centrum Medycyny i Sportu Personal Trainers) go.ni.27
* Tomasz Wójtowicz (lifeactive, Olsztyn) go.ni.28
* Maciej Wyszyński (CrossBoxFit Kętrzyn) go.ni.29
* Joanna Zadroga (Klub Body Perfect, Fitstars, Olsztyn) go.ni.30
* Elżbieta Zienius (Klub Body Perfect, Olsztyn) go.ni.31




2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5

GRUPA WM Sp. z o.o. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach działania 1.5 Dotacje na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020.

Unia Europejska

VISA MASTER CARD